Líbilo se
1
08.03.2012 - 21:31 |
1
08.03.2012 - 18:49Tichá Šárka:
Špáďa: hezké pokračování, že bychom už to konečně sepsali vše na jedno místo? |
1
08.03.2012 - 18:48Tichá Šárka:
šuměnka: klikám na plus o sto šest, tlačítka myši slyším jen šelest, ono to u mé básně nejde... ST |
1
08.03.2012 - 15:43katpok:
jc senior: ponožky štrykuji háčkuji čapky skobu si ukuji pak smotám drátky zásuvku vyměním upeču chleba ke slovům najdu rým nákupy zvedám jsem prostě praktická moderní ženská znám slůvka taktická jsem víc, než jen zemská jsem zkrátka všestranná mám znalost sterou v posteli bezbranná s čerty se peru :-D |
1
08.03.2012 - 15:04jc senior:
katpok: za žhava železo kovat výheň rozdmychat znám hned ponožky však uštrykovat to bych tedy těžko sved... :o) |
1
08.03.2012 - 13:55jc senior:
touha, sklon hlavy, hřebec k tomu jarní tání... zamyslil se moudrý vědec napsal pojednání :o) |
1
08.03.2012 - 13:39jc senior:
pletla si snad lásku s čajem jistá "Dáma s hranostajem" na plátno ji natřel lehce mistr barevného štětce :o) |
1 08.03.2012 - 12:50ŽENY DNEŠKA od Bíša
churry:
Neskonale moudrá pravda. Díky milovaný docente!!! Tvoje asistentka MRCHA Churry*** |
2 08.03.2012 - 12:49ŽENY DNEŠKA od Bíša
nejsembásník:
je jenom málo mužů, kteří umí ženskost ocenit ... tak jestli tedy můžu - - za všechny ženy - Bíšo, budeme Tě ctít!!! |
1
08.03.2012 - 11:18nejsembásník:
nejlepší léta už mám dávno za sebou, krmila jsem se ovocem i lebedou, /zbytečně/ i teď, na stará kolena, žvýkám občas bejlí ... abych se vešla do kalhot /a brejlí :-D přesto jsem stále jako kulička, protože pro mě je nejlepší cvičební náčiní v přírodě - lavička ... |
1
08.03.2012 - 10:37E.T.Jane:
Jsem blázen častokrát a život mám rád (a) :) A mnoho odpovědí chtěla bych znát.... * Hezká. Vítej na modré obrazovce :-D |
1
08.03.2012 - 08:10 |
1
07.03.2012 - 23:53G.P.:
To jarní tání usnout mi brání. Dám na pokání, hlásím klid zbraní a se svítáním v čase ranním hlavu skláním nad veršohraním... |
2
07.03.2012 - 20:36Paulmatthiole:
K tomu by se dalo dodat ještě toto: "Pane vrchní, máte nějakou zdejší specialitu?" "Zajisté, vařený prouzený hovězí jazyk, pane." "Hm, hm... tak jazyk... přece nebudu jíst něco, co měla nějaká kráva v hubě - víte co, pane vrchní, přineste mi raději vajíčko naměkko..." A jeden z drsnějších: "Pane vrchní, na moment!" "Přejete si? Je něco v nepořádku?" "Ochutnejte tuto polévku, co jste mi naservírovali..." Vrchní si dá jednu lžíci, druhou, třetí... a zákazník to komentuje: "Mhm, divné... já si dal dvě lžíce a poblil jsem se, můj pes si dal lžíci a poblil se... a jéje, pane vrchní, vidíte, vy už také..." Plus jeden kuchařsko - školský: Přijde chlapík do restaurace a chce si dát želví polévku; číšník jej ujišťuje, že vše připravují z čerstvých surovin... Chlapík čeká hodinu, dvě...a nic. Zvedne se, zajde do kuchyně a ptá se, co bude s tou polévkou. Zpocený číšník se ujme vysvětlování: "Víte, on je tu problém s tou želvou... pokaždé, když kuchař zvedne sekáček, tak ona zastrčí hlavu a..." "Boha jeho, pusťte mě k tomu," říká chlapík; želvě strčí ukazovák jedné ruky do řitního otvoru, želva vystrčí hlavu a hned o ni díky ráně sekáčkem přijde. Číšník je ohromen: "Vy jste od fochu, pane?" "Kdepak, já každé ráno oblékám ministru školstvi Dobešovi kravatu..." |
1
07.03.2012 - 18:49Paulmatthiole:
Ovšem, pánové, přece nebudeme milovat naše dámy pouze osmého března :-) |
1
07.03.2012 - 14:57katpok:
protivyl: jsme spíše obratné tajemnice co znají hladká pohlazení že v srdci dírka od jehlice? pofoukat, políbit... a už tam není |
1
07.03.2012 - 14:25protivyl:
s ženami pletky bez návodu - obratce hladké tajemnice splachuju zmetky do záchodu - srdce se vpichem od jehlice :) |
1
07.03.2012 - 10:16 |
1
07.03.2012 - 10:13E.T.Jane:
Zralé "Bíše", srdcem píše nahlas i tiše že raděj prohlídne negližé než by nakouk do spíže :) |
1
07.03.2012 - 10:05 |



08.03.2012 - 21:31