Líbilo se

komentáře
2 07.03.2012 - 08:39
Kars:
Nostalgické vzpomínky prvních okamžiků
lýtka již podpálená, uhasit to nejde
Amor pouští tětivu nebeského luku
šíp vySTřelený vzápětí srdcem projde
a dotek dlaní se změní v zip
1 07.03.2012 - 08:35
Dota Slunská:
Helenka ta karbanice
touhou už jí hoří líce
sbírá sirky, oko je!
a nedá ti pokoje.
1 07.03.2012 - 08:27
Dota Slunská:
:) Vykutálené. Připomněla mi dávnou rýmovačku o polibku: polibek je pouhý klam, spojení dvou lidských tlam. :)
1 07.03.2012 - 08:04
René Vulkán:
vybral jsem výborné verše, jsou to tyto:
Přes práh
se krovy tlačí
za křídly mnohosloví
je až k pláči
1 06.03.2012 - 21:44
donne:
Na karty se vykašli,
raděj Helu obšťastni.
1 06.03.2012 - 20:53
Siorak:
Jo, už vidím Helenku jak láteří: "Ty jeden chlape ničemná, ty jsi TO prohrál zase v kartách!"
1 06.03.2012 - 20:02
Kapka:
Když "hrát" budeš častěji
tak už nemáš naději
Hela podle tradice
pořídí si zajíce...
1 06.03.2012 - 17:39
čubík:
Svítíčko sluní
študý chudent raká chyty.
1 06.03.2012 - 17:37
zenge:
cítím tu vůni komínů
i slyším hlasy
v labutím hejně na Rýnu
drbeme o počasí
a posíláme ST
1 06.03.2012 - 16:51
šuměnka:
ještě že sedím
nad tvými výplody
si polebedí
i suši vod vody
slaný
v ruličkách srolovaný...
1 06.03.2012 - 13:36
vodnar:
vzpomínky prosvětlují duši v šedé přítomnosti
1 06.03.2012 - 13:19
labuť:
... jen se potutelně usmívám ( možná i přiblble ) ale proč to neřeknu ani za nic... :-))
1 06.03.2012 - 13:06
šuměnka:
to: chytil vlka
by se dalo
vykládat ve dvojsmyslu

tvůj mozek stavěn o důmyslu
osudí prostě Tobě přálo

/jiný jen hloupě plká.../ :))
3 06.03.2012 - 13:03
šuměnka:
city vzpomínaj´....
ou jééé :))

nádhera paní pírkobělá
citlivá jste...a taky skvělá!
1 06.03.2012 - 12:40
šuměnka:
Hazentla:

kdo slovy bez rozmyslu hází
kdo k účelu je metá
kdo ve vzteku i jejich význam kazí

ten sotva činy kol dokola vzkvétá...
1 06.03.2012 - 11:47
Mario de Janeiro:
kdybychom nebyli stydlíny
a mydlili rovnou na klíny
chyběly by nám mydliny
vzpomínek na lásky nevinný...
2 06.03.2012 - 11:37
Květka Š.:
Viléma nech klidně doma
v králikárně s králíkama...
pár bobků ti nadělají
prej se pěkně prodávají...
1 06.03.2012 - 11:33
Mario de Janeiro:
Ještěže v naší zemi
bezpečně dobře je mi
a jenom Barbucha
houká mi do ucha...
1 06.03.2012 - 11:31
Květka Š.:
**********
Kde je ten den
kdy ona tě poznala,
tvá láska jediná
tvá láska nestálá...
1 06.03.2012 - 11:31
Offline.Uzivatel:
S Tebou bych chtěl, chlape, rád
chlastat nebo z oken srát
píchat holky různých věků
jako za dob středověku
ST
1 ... 637|638|639|640|641|642|643|644|645 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku