Líbilo se
2
07.03.2012 - 08:39Kars:
Nostalgické vzpomínky prvních okamžiků lýtka již podpálená, uhasit to nejde Amor pouští tětivu nebeského luku šíp vySTřelený vzápětí srdcem projde a dotek dlaní se změní v zip |
1
07.03.2012 - 08:35 |
1
07.03.2012 - 08:27Dota Slunská:
:) Vykutálené. Připomněla mi dávnou rýmovačku o polibku: polibek je pouhý klam, spojení dvou lidských tlam. :) |
1
07.03.2012 - 08:04René Vulkán:
vybral jsem výborné verše, jsou to tyto: Přes práh se krovy tlačí za křídly mnohosloví je až k pláči |
1
06.03.2012 - 21:44 |
1
06.03.2012 - 20:53Siorak:
Jo, už vidím Helenku jak láteří: "Ty jeden chlape ničemná, ty jsi TO prohrál zase v kartách!" |
1
06.03.2012 - 20:02 |
1
06.03.2012 - 17:39 |
1
06.03.2012 - 17:37 |
1
06.03.2012 - 16:51 |
1
06.03.2012 - 13:36vodnar:
vzpomínky prosvětlují duši v šedé přítomnosti |
1
06.03.2012 - 13:19labuť:
... jen se potutelně usmívám ( možná i přiblble ) ale proč to neřeknu ani za nic... :-)) |
1
06.03.2012 - 13:06šuměnka:
to: chytil vlka by se dalo vykládat ve dvojsmyslu tvůj mozek stavěn o důmyslu osudí prostě Tobě přálo /jiný jen hloupě plká.../ :)) |
3
06.03.2012 - 13:03 |
1
06.03.2012 - 12:40šuměnka:
Hazentla: kdo slovy bez rozmyslu hází kdo k účelu je metá kdo ve vzteku i jejich význam kazí ten sotva činy kol dokola vzkvétá... |
1
06.03.2012 - 11:47Mario de Janeiro:
kdybychom nebyli stydlíny a mydlili rovnou na klíny chyběly by nám mydliny vzpomínek na lásky nevinný... |
2
06.03.2012 - 11:37Květka Š.:
Viléma nech klidně doma v králikárně s králíkama... pár bobků ti nadělají prej se pěkně prodávají... |
1
06.03.2012 - 11:33 |
1
06.03.2012 - 11:31 |
1
06.03.2012 - 11:31Offline.Uzivatel:
S Tebou bych chtěl, chlape, rád chlastat nebo z oken srát píchat holky různých věků jako za dob středověku ST |



07.03.2012 - 08:39