Líbilo se
1
11.03.2012 - 13:01G.P.:
Láska je bolest i krása, ať srdce pláče, či jásá, vždycky je cítit ta síla, kterou láska do žil vlila... |
1
11.03.2012 - 11:41jc senior:
první bály, hudba sladká bar a koktejl...bez pozlátka les a lovy, v pozdní výtce to jsem býval za myslivce zajíc po první pad ráně (nejlepší byl na smetaně) cukr, káva, grafomane, dnes už víš, co nenastane |
1
11.03.2012 - 11:30čubík:
Z archivu si tahám lásky prohlížím a vzpomínám jak jsem čechral, bez nadsázky život pěkným maminám. Mravně ne jak chlapi jiní činí však vzrušené básněmi vinuly se k přirození přirozeně zasněny. Úklady, jež chtíč nám kladl přemohli jsme v pravý čas pravé lásce neuvadl vzrušením, ni jeden vlas. |
1
11.03.2012 - 10:14 |
1
11.03.2012 - 10:13 |
1
11.03.2012 - 09:56 |
1
11.03.2012 - 08:33 |
1
11.03.2012 - 08:26zenge:
kdyby bylo v hlavě zipu na výměnu mozku kolik cipů tu od Řípu složilo by kostku Rubika? ..vím ale to se neříká:) STálé |
1
10.03.2012 - 20:28CULIKATA:
Jo tak takhle to bylooo:-))) |
2
10.03.2012 - 20:16 |
1
10.03.2012 - 19:58Siorak:
Skvěla, ale přesto. A já celou dobu přemýšlím, proč nešlo udělat tu intubaci. To jste nezjistili? Asi by to i pacientka měla vědět, pokud půjde na nějakou další operaci? Proč ta hlava nešla zaklonit? A co bylo v zásobníku, kdyby třeba ten éter nebyl po ruce? Uvažoval jsi i o tom? Ja nevím, jsem laik, ale co třeba naříznutí průdušnice? Že anestetik, který dělá samostatně a neví, co udělat, když mu selže intubace neví co dál ... to je hodně nebezpečné ne? Umím si představit, že by ta povídka byla obohacena i o další úvahy, které by ji trošku pocukrovaly a nabyla by na dramatičnosti? |
3
10.03.2012 - 19:53Paulmatthiole:
Ano, u textů občas i usnu - bohužel u těch vlastních :-D |
1
10.03.2012 - 19:51Paulmatthiole:
Co všechno se skrývá v tom jednom slově... u sta hromů, jak se to tam jen může vejít? ST. |
1 10.03.2012 - 19:46V obrazárně od JuLia
Paulmatthiole:
Obrazy zachycují ve své podstatě vše od života po smrt, vyvolávají otázky, dávají odpovědi... které se mohou lišit podle toho, kdo se na ně dívá... ST :-) |
1
10.03.2012 - 19:37Paulmatthiole:
Vzpomněl jsem si na motýlí farmu u Františkových Lázní... nádherní tvorečkové... ST :-) |
1
10.03.2012 - 19:18Paulmatthiole:
Kurník, to auto podléhalo přírodě větší rychlostí, než jakou se pohybovalo :-D ST :-DDD |
1
10.03.2012 - 19:11bameka:
Všem: Potešilo mě, že jste se zastavili a dík za komentáře. Mám pocit, že bych měl napsat krátký dovětek. NAŠTĚSTÍ, v tomto konkrétním případě se jedná o smyšlený příběh. BOHUŽEL, po celém světě se odehrávají lidská dramata, jimž se tento příběh dost přibližuje. Povídku jsem pojal jako vzdání pocty všem, kteří potřebným dávají naději na podstatné prodloužení života. |
1
10.03.2012 - 17:44čubík:
Liška76: ...ty zrzavé potvůrky mi neva...:) |
1
10.03.2012 - 16:53Maura:
Psavec: jenomže ty máš duši tak velkou, že nevím, zda na to tak skromná básnička stačí, aby ji pohladila celou. Jsem ráda, že jsi, Psavče. |
1
10.03.2012 - 15:25 |



11.03.2012 - 13:01