Líbilo se

komentáře
1 11.03.2012 - 13:01
G.P.:
Láska je bolest i krása,
ať srdce pláče, či jásá,
vždycky je cítit ta síla,
kterou láska do žil vlila...
1 11.03.2012 - 11:41
jc senior:
první bály, hudba sladká
bar a koktejl...bez pozlátka

les a lovy, v pozdní výtce
to jsem býval za myslivce
zajíc po první pad ráně
(nejlepší byl na smetaně)

cukr, káva, grafomane,
dnes už víš, co nenastane
1 11.03.2012 - 11:30
čubík:
Z archivu si tahám lásky
prohlížím a vzpomínám
jak jsem čechral, bez nadsázky
život pěkným maminám.

Mravně
ne jak chlapi jiní činí
však vzrušené básněmi
vinuly se k přirození
přirozeně zasněny.

Úklady, jež chtíč nám kladl
přemohli jsme v pravý čas
pravé lásce neuvadl
vzrušením, ni jeden vlas.
1 11.03.2012 - 10:14
Siorak:
:-)
Pro tu sličnou Barborku
mívám mozek v rozporku
na rozporku zip
by šel vyndat líp.
1 11.03.2012 - 10:13
churry:
Láska bez bolesti
postrádá krásu
Vytrvej
Naslouchej vnitřnímu hlasu "o)
1 11.03.2012 - 09:56
čubík:
zenge: Siorak: labuť:
Láska je míza
našich těl
i duší

však někdy se k nám
hluchým
nedobuší.
1 11.03.2012 - 08:33
zenge:
těch 5 písmen
dnes i dříve
pro naše milé
z Jablůňkova ... z Habeše
Ať jsou stále nade vše!
ST
1 11.03.2012 - 08:26
zenge:
kdyby bylo v hlavě zipu
na výměnu mozku
kolik cipů tu od Řípu
složilo by kostku
Rubika?
..vím ale to se neříká:)

STálé
1 10.03.2012 - 20:28
CULIKATA:
Jo tak takhle to bylooo:-)))
2 10.03.2012 - 20:16
Siorak:
Těšil se
na slastnou
křeč

Prozřev
ztratil chuť
i řeč
1 10.03.2012 - 19:58
Siorak:
Skvěla, ale přesto. A já celou dobu přemýšlím, proč nešlo udělat tu intubaci. To jste nezjistili? Asi by to i pacientka měla vědět, pokud půjde na nějakou další operaci? Proč ta hlava nešla zaklonit? A co bylo v zásobníku, kdyby třeba ten éter nebyl po ruce? Uvažoval jsi i o tom? Ja nevím, jsem laik, ale co třeba naříznutí průdušnice?
Že anestetik, který dělá samostatně a neví, co udělat, když mu selže intubace neví co dál ... to je hodně nebezpečné ne? Umím si představit, že by ta povídka byla obohacena i o další úvahy, které by ji trošku pocukrovaly a nabyla by na dramatičnosti?
3 10.03.2012 - 19:53
Paulmatthiole:
Ano, u textů občas i usnu - bohužel u těch vlastních :-D
1 10.03.2012 - 19:51
Paulmatthiole:
Co všechno se skrývá v tom jednom slově... u sta hromů, jak se to tam jen může vejít? ST.
1 10.03.2012 - 19:46
Paulmatthiole:
Obrazy zachycují ve své podstatě vše od života po smrt, vyvolávají otázky, dávají odpovědi... které se mohou lišit podle toho, kdo se na ně dívá... ST :-)
1 10.03.2012 - 19:37
Paulmatthiole:
Vzpomněl jsem si na motýlí farmu u Františkových Lázní... nádherní tvorečkové... ST :-)
1 10.03.2012 - 19:18
Paulmatthiole:
Kurník, to auto podléhalo přírodě větší rychlostí, než jakou se pohybovalo :-D ST :-DDD
1 10.03.2012 - 19:11
bameka:
Všem: Potešilo mě, že jste se zastavili a dík za komentáře. Mám pocit, že bych měl napsat krátký dovětek. NAŠTĚSTÍ, v tomto konkrétním případě se jedná o smyšlený příběh. BOHUŽEL, po celém světě se odehrávají lidská dramata, jimž se tento příběh dost přibližuje. Povídku jsem pojal jako vzdání pocty všem, kteří potřebným dávají naději na podstatné prodloužení života.
1 10.03.2012 - 17:44
čubík:
Liška76: ...ty zrzavé potvůrky mi neva...:)
1 10.03.2012 - 16:53
Maura:
Psavec: jenomže ty máš duši tak velkou, že nevím, zda na to tak skromná básnička stačí, aby ji pohladila celou. Jsem ráda, že jsi, Psavče.
1 10.03.2012 - 15:25
Verena:
jak rosa na růži
nesměle nahlížím
do tvé básnické sbírky...
1 ... 634|635|636|637|638|639|640|641|642 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku