Líbilo se
1
10.03.2012 - 15:11Kapka:
Co je ti na něm tak nemilo nedovol aby tě strašilo odemkni duši, vyžeň stíny pohlaď ho, odpusť jeho viny |
2
10.03.2012 - 14:50 |
1
10.03.2012 - 14:40čubík:
...spal jsem tam v létě pod širákem, když černá zvěř se hemžila, ale měl jsem kliku... |
1
10.03.2012 - 13:34Květka Š.:
A ráno s láskou se díváte do očí proč se pak s vámi celý svět zatočí? Potom ji obejmeš spolu se splétáte jako dvě rostliny vy k sobě patříte.♥.♥. |
1
10.03.2012 - 12:32Siorak:
Halt, byl to horňák ... |
1
10.03.2012 - 09:13Lota:
... poslouchám a čtu si jak Tvoje srdce vyzpívává s lyrikou svůj cit a říkám si, že snad neznám nikoho, kdo tohle neprožil... jinak, věděli by vůbec co láska obnáší ??? :-) |
1
10.03.2012 - 09:07Tomáš:
Slyšíš-li ve spánku kuňkání, nemysli více už na spaní! Spáti totiž s rosničkou, s její něžnou tlamičkou, bez rizika vůbec není: rosnička může být žabáček, v mžiku je z něho princ-chlapeček, hubička od něj ti přeruší spaní!! |
3
09.03.2012 - 23:13Bíša:
Z nouze cnost! |
2
09.03.2012 - 23:02Kars:
Měls' kliku, obšourníku :-)) |
2
09.03.2012 - 21:47 |
2
09.03.2012 - 20:02Paulmatthiole:
Mno, to se to potom snadno nezahýbá :-)) |
1
09.03.2012 - 19:48Paulmatthiole:
Poznáš, poznáš... také jsem poznal, a to poznání trvá už 22 let... ST :-) |
1
09.03.2012 - 18:41mutil:
Mnozí repetenti mají v životě větší štěstí, než ti, co prošli školou jako máslem. Už by to mohlo začít platit i u té opravdové zkoušky, kterou je sám život a přísedící Láska. Krásné verše. |
1
09.03.2012 - 16:35Hazentla:
ještě jsem chtěla dodat, že je nesmírně těžké psát podobnou prózu tak, aby čtenáře nefackovala hanba...Tobě se daří psát tak, že se čtenář s příjemným pocitem zasní :) |
1
09.03.2012 - 12:52ttragelaf:
napřed po čtyřech, pak po dvou až nakonec po třech chodí, stařec umírá a dítě se zas rodí naděje přichází a čas plyne den po dni |
2
09.03.2012 - 12:34zvířenka:
Všem: Děkuji za starostlivost a omlouvám se,že jsem nenapsala vysvětlivky hned na začátku. Je to archiv pocitů. Moje moře si nyní šplouchá a a šest vlnek loďkou pohupuje... |
1
09.03.2012 - 10:22churry:
Jsem odsouzena šiditi se celý život..."o) |
1
09.03.2012 - 08:49Liška76:
ještě, že liška nesoudí rychle.. né každý člověk kdo nosí rifle (či jiné šaty)..hluboké i při velké úspoře slůvek:))! |
1
09.03.2012 - 07:57Dota Slunská:
Číst tvé básně mi jednoduše činí radost. Je to zážitek, co se rozezvučí pod kůží, brní, štípou, proudí, prostě o sobě dávají hodně vědět. To si pak říkám, jo, tohle je živá poezie, tohle je poezie. |
1
09.03.2012 - 06:52Kars:
Rozbij to zrcadlo, co tě to napadlo svěřovat mu tajemSTví svoje pod peřinkou je místo tvoje :-)) |



10.03.2012 - 15:11