Líbilo se

komentáře
1 10.03.2012 - 15:11
Kapka:
Co je ti na něm tak nemilo
nedovol aby tě strašilo
odemkni duši, vyžeň stíny
pohlaď ho, odpusť jeho viny
2 10.03.2012 - 14:50
čubík:
Z nehezké housenky
krása motýlí

když na mě usedne
nedýchám
na chvíli.
1 10.03.2012 - 14:40
čubík:
...spal jsem tam v létě pod širákem, když černá zvěř se hemžila, ale měl jsem kliku...
1 10.03.2012 - 13:34
Květka Š.:
A ráno
s láskou se díváte do očí
proč se pak s vámi
celý svět zatočí?
Potom ji obejmeš
spolu se splétáte
jako dvě rostliny
vy k sobě patříte.♥.♥.
1 10.03.2012 - 12:32
Siorak:
Halt, byl to horňák ...
1 10.03.2012 - 09:13
Lota:
...
poslouchám a čtu si
jak Tvoje srdce vyzpívává s lyrikou svůj cit
a říkám si, že snad neznám nikoho, kdo tohle neprožil...
jinak, věděli by vůbec co láska obnáší ???
:-)
1 10.03.2012 - 09:07
Tomáš:
Slyšíš-li ve spánku kuňkání,
nemysli více už na spaní!
Spáti totiž s rosničkou,
s její něžnou tlamičkou,
bez rizika vůbec není:
rosnička může být žabáček,
v mžiku je z něho princ-chlapeček,
hubička od něj ti přeruší spaní!!
3 09.03.2012 - 23:13
Bíša:
Z nouze cnost!
2 09.03.2012 - 23:02
Kars:
Měls' kliku, obšourníku :-))
2 09.03.2012 - 21:47
Offline.Uzivatel:
Ještě že se ve svém bytu
nezměnila v tranzveSTitu... :-)
2 09.03.2012 - 20:02
Paulmatthiole:
Mno, to se to potom snadno nezahýbá :-))
1 09.03.2012 - 19:48
Paulmatthiole:
Poznáš, poznáš... také jsem poznal, a to poznání trvá už 22 let... ST :-)
1 09.03.2012 - 18:41
mutil:
Mnozí repetenti mají v životě větší štěstí, než ti, co prošli školou jako máslem. Už by to mohlo začít platit i u té opravdové zkoušky, kterou je sám život a přísedící Láska.
Krásné verše.
1 09.03.2012 - 16:35
Hazentla:
ještě jsem chtěla dodat, že je nesmírně těžké psát podobnou prózu tak, aby čtenáře nefackovala hanba...Tobě se daří psát tak, že se čtenář s příjemným pocitem zasní :)
1 09.03.2012 - 12:52
ttragelaf:
napřed po čtyřech, pak po dvou
až nakonec po třech chodí,
stařec umírá
a dítě se zas rodí
naděje přichází
a čas plyne
den po dni
2 09.03.2012 - 12:34
zvířenka:
Všem: Děkuji za starostlivost a omlouvám se,že jsem nenapsala vysvětlivky hned na začátku. Je to archiv pocitů.
Moje moře si nyní šplouchá a a šest vlnek loďkou pohupuje...
1 09.03.2012 - 10:22
churry:
Jsem odsouzena šiditi se celý život..."o)
1 09.03.2012 - 08:49
Liška76:
ještě, že liška nesoudí rychle..
né každý člověk kdo nosí rifle
(či jiné šaty)..hluboké i při velké úspoře slůvek:))!
1 09.03.2012 - 07:57
Dota Slunská:
Číst tvé básně mi jednoduše činí radost. Je to zážitek, co se rozezvučí pod kůží, brní, štípou, proudí, prostě o sobě dávají hodně vědět. To si pak říkám, jo, tohle je živá poezie, tohle je poezie.
1 09.03.2012 - 06:52
Kars:
Rozbij to zrcadlo, co tě to napadlo
svěřovat mu tajemSTví svoje
pod peřinkou je místo tvoje :-))
1 ... 635|636|637|638|639|640|641|642|643 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku