Líbilo se
1
12.03.2012 - 18:27Paulmatthiole:
"V těch písních ale nic není..." "Ne, omyl - je v nich všechno, úplně všechno..." ST. |
2
12.03.2012 - 16:25Offline.Uzivatel:
Fantazie... oSTatně, u Tebe nic nového... :-) |
2
12.03.2012 - 16:17Offline.Uzivatel:
Jakpak se však mysl srovná, když vytřu krev a ne hov*a? To Ti povím, je to síla... Ach, ta blbá zlatá žíla... |
2
12.03.2012 - 16:01 |
1
12.03.2012 - 15:53Offline.Uzivatel:
Má platonická láska dosahuje samotného vrcholu... :-) ST |
1
12.03.2012 - 14:37Sisinka:
Loudile neloudi vždyť k tobě zabloudím pak ti své srdce horce a přeprudce do dlaní položím do láku naložím budem se milovat od jara do zimy a tělo pilovat v rytmu meluzíny :-) |
1
12.03.2012 - 14:22Salomé:
ta báseň mi přijde velmi smutná, taková z těch přání co jsou jen ve snech |
1
12.03.2012 - 12:55šuměnka:
a je to o prospěchu? jakmile mozek spustí svou notu myšlení tak láska staví střechu kam zapěchuje ústí a tma...jen zuby cení... |
1
12.03.2012 - 08:14churry:
Dokonale výstižná*** |
1
11.03.2012 - 23:51Bíša:
:o)) Ztratil jsem dvojky i mléko... |
1
11.03.2012 - 22:14 |
1
11.03.2012 - 21:44Mbonita:
slova jsou polibky i ostré nože kameny co dopadají slzy archandělů v ráji oči před skonem i světlo v temným lese to ani bůh nezmění ale zabíjí...i mlčení. |
1
11.03.2012 - 18:03Bíša:
Staříkovi kanou slzy z Tvého štěstí*** |
1
11.03.2012 - 17:39Paulmatthiole:
Tak tomu se říká vzít něco hopem... :-)) |
1
11.03.2012 - 17:03hloubavá:
Jo jo, kdo převyšuje, bývá ponižován... |
1
11.03.2012 - 16:00 |
1
11.03.2012 - 14:08Liška76:
Mbonita: další koment hezčí, než dílko:)) Děkuji Ti veršů vílko:)) Nazujem boty rudé tanec tání brzy bude:))) |
1
11.03.2012 - 14:02Mbonita:
jaro je tu...kvetu:-) větrem vlaji...taji:-) tancuji....miluji:-) i na kraji ...strže...drže se ..nebe..a Tebe:-) ST za inspiraci:-) |
2
11.03.2012 - 13:59Mbonita:
vzpomínky jsou drobné oblázky mozaiky lásky cituráj v barvách krásy rozesmáté vlasy stužek duhových potoky polibky ve tmě něžně znělá slova zvonky v trávě úsměv do ticha co říká..však víš...zavoníš..mi:-) ST |
1
11.03.2012 - 13:39Mbonita:
hlavně že nemáš nový hrb silikonový.. pořízený z ňadra ženy... z oné štace co zove se reoperace:-)) chutě plňme naše chutě.. z hromady sutě vyhrabu si Tě..hbitě:-) ST jisto..humoristo:-) |



12.03.2012 - 18:27