Líbilo se

komentáře
1 12.03.2012 - 18:27
Paulmatthiole:
"V těch písních ale nic není..."
"Ne, omyl - je v nich všechno, úplně všechno..."
ST.
2 12.03.2012 - 16:25
Offline.Uzivatel:
Fantazie... oSTatně, u Tebe nic nového... :-)
2 12.03.2012 - 16:17
Offline.Uzivatel:
Jakpak se však mysl srovná,
když vytřu krev a ne hov*a?
To Ti povím, je to síla...
Ach, ta blbá zlatá žíla...
2 12.03.2012 - 16:01
churry:
Polomrtvá položivá
skončila jsem na podlaze ***
1 12.03.2012 - 15:53
Offline.Uzivatel:
Má platonická láska dosahuje samotného vrcholu... :-) ST
1 12.03.2012 - 14:37
Sisinka:
Loudile neloudi
vždyť k tobě zabloudím
pak ti své srdce
horce a přeprudce
do dlaní položím
do láku naložím
budem se milovat
od jara do zimy
a tělo pilovat
v rytmu meluzíny
:-)
1 12.03.2012 - 14:22
Salomé:
ta báseň mi přijde velmi smutná, taková z těch přání co jsou jen ve snech
1 12.03.2012 - 12:55
šuměnka:
a je to o prospěchu?
jakmile mozek spustí
svou notu myšlení
tak láska staví střechu
kam zapěchuje ústí
a tma...jen zuby cení...
1 12.03.2012 - 08:14
churry:
Dokonale výstižná***
1 11.03.2012 - 23:51
Bíša:
:o)) Ztratil jsem dvojky i mléko...
1 11.03.2012 - 22:14
Offline.Uzivatel:
My ostatní jsme totiž podivní
však třeba nás Tvá báseň ovlivní :-)
1 11.03.2012 - 21:44
Mbonita:
slova jsou polibky i ostré nože
kameny co dopadají
slzy archandělů v ráji
oči před skonem
i světlo v temným lese
to ani bůh nezmění
ale zabíjí...i mlčení.
1 11.03.2012 - 18:03
Bíša:
Staříkovi kanou slzy z Tvého štěstí***
1 11.03.2012 - 17:39
Paulmatthiole:
Tak tomu se říká vzít něco hopem... :-))
1 11.03.2012 - 17:03
hloubavá:
Jo jo, kdo převyšuje, bývá ponižován...
1 11.03.2012 - 16:00
hloubavá:
Tání duší
zmrazky ledů...
(lépe to fakt
nedovedu)
1 11.03.2012 - 14:08
Liška76:
Mbonita: další koment hezčí, než dílko:))
Děkuji Ti veršů vílko:))
Nazujem boty rudé
tanec tání brzy bude:)))
1 11.03.2012 - 14:02
Mbonita:
jaro je tu...kvetu:-)
větrem vlaji...taji:-)
tancuji....miluji:-)
i na kraji ...strže...drže se ..nebe..a Tebe:-)

ST za inspiraci:-)
2 11.03.2012 - 13:59
Mbonita:
vzpomínky jsou drobné oblázky
mozaiky lásky
cituráj v barvách krásy
rozesmáté vlasy
stužek duhových potoky
polibky ve tmě
něžně znělá slova
zvonky v trávě
úsměv do ticha
co říká..však víš...zavoníš..mi:-)

ST
1 11.03.2012 - 13:39
Mbonita:
hlavně že nemáš nový
hrb silikonový..
pořízený
z ňadra ženy...
z oné štace
co zove se reoperace:-))

chutě plňme naše chutě..
z hromady sutě
vyhrabu si Tě..hbitě:-)

ST jisto..humoristo:-)
1 ... 633|634|635|636|637|638|639|640|641 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku