Líbilo se
1
13.06.2012 - 22:05Mbonita:
slibná...jak dortík |
1
13.06.2012 - 14:09Psavec:
Takový odér mladého, svůdného těla z nás dělá roztoužené satyry, co dělá z žen? ST. |
1
13.06.2012 - 12:30zvířenka:
vavaoko: Psavec: Mbonita: labuť: churry: Hazentla: enigman: 6thSun: Inu uvidíme. Pokusím se najít takou komunikační a tvořivou FINtu, která nazdvihne naFINtěným FiFINkám oFINky! :-))) Díky |
1
13.06.2012 - 07:54Levandule:
Něžné črty vodní poezií... :-* |
1
13.06.2012 - 07:49E.T.Jane:
Pod kůži dostat se, vášní zmítat se V uloupených zdech, deštivé minulosti živelné skutečnosti či slunečných snech vábivé budoucnosti :)* |
1
12.06.2012 - 14:16labuť:
Vrátila jsem se dvakrát k přečtení, je trochu těžší, ale je z Tvojí duše a proto velmi cenná... |
1
11.06.2012 - 17:28 |
1
11.06.2012 - 09:35René Vulkán:
romantika na druhou |
1
11.06.2012 - 09:22vavaoko:
Horko a chlad. Kopřiva i růže. Sytost i hlad. Tím vším být láska může.ST |
1
11.06.2012 - 00:14Špáďa:
V ebonitu nebo v nýtu... ...hlavně když je v dlaních citu, co zazní i tětivou...! To bych slyšet chtěl (s)i... Wou! |
1
11.06.2012 - 00:06Špáďa:
Ou!!! Žhneš a k tomu chladíš ledem! Tak spolu termočlánek svedem! Z rozdílu teplot dští elektřina... Když se dva milují, není to dřina! |;-) ('Sím tě nedej na fyzika, ten si klidně s jádrem tyká...! |;-) ) |
1
10.06.2012 - 20:45Kapka:
Na tvé zahrádce básničky sázíš si mezi růžičky je nám s nimi veselo jsou psány přímo na tělo - ST |
1
10.06.2012 - 10:48 |
1
09.06.2012 - 21:31Mbonita:
kytici fialek dávám Ti do očí do vlasů kreslím city do srdce ukládám sny... krásná jsi... děkuji... ST |
1
09.06.2012 - 20:17Květka Š.:
Vrána tě jenom tak do prstu klovla na nic jiného fakt se nezmohla, jenom furt čekala na žranici tvůj palec spletla si s jitrnicí... P.s.blbnu S Tebou... |
1
09.06.2012 - 13:59Rezkaaa:
ST! |
1
09.06.2012 - 11:29Psavec:
Já nezapomínám, jen si nemohu vzpomenout. ST. |
1
09.06.2012 - 08:45zenge:
nač srát, když jsme nasraný straky kradou, jak strany jakodyckyjetolidský? ST z klícky (sem tu nerat) ..rat |
1
08.06.2012 - 23:42Liška76:
když nejde o život hmm, ale v naší politice již nejde o pouhé h...., nýbrž o řádnej průser:( Obdivuju tě hihi umíš:))ST!!! |
1
08.06.2012 - 22:59 |



13.06.2012 - 22:05