Líbilo se

komentáře
3 04.06.2012 - 20:51
Slávka:
Přestaň se litovat a postav se na vlastní nohy. Nechce, ať nechá. Jsi hezká ženská. Začni si už jednou provždy věřit a vážit si sama sebe! Ano, jde tesknit, ale ne tak dlouho a už vůbec ne pro toho, kdo si to zřejmě nezaslouží. Pohlaď se a usměj se na sebe. To není konec, to je začátek. Začátek Tebe samé! Cink* Letí za Tebou hvězdička.
1 04.06.2012 - 20:48
čubík:
Hu

tma
a v ní jen tlukot srdce
dech

bezbřehá fantasie

na zádech krásně mrazí...

nééééé - to světlo bezohledné
náhle všechno kazí

mamí, zhasni prosím, aspoň na chvilku...
1 04.06.2012 - 19:55
enigman:
to není o záruce ale ruce...
1 03.06.2012 - 14:22
Kapka:
"jen jsem vás potkal a
svět se stal rázem rozkoší"

"stála v aleji kolemjdoucích
oděná lehkou vůní smíchu...
poďobaná sluncem"

Jen jsem dočetla
rázem zavanulo obdivem
v aleji tvých básní
lehce kropených vzpomínkami...
ST s radoSTíííí
1 01.06.2012 - 17:51
donne:
Nevadí,že v banku nic nemá,
hlavně že je v noci smělá.
1 31.05.2012 - 21:12
zenge:
ST u tebe v klidu můžu dát tip a pak si přečíst!
1 31.05.2012 - 08:08
enigman:
ještě že nefacebuju radši si nahej na zahradě prozpěvuju...
1 31.05.2012 - 08:07
enigman:
jen jsem zastříhal ušima....
1 31.05.2012 - 07:34
Kars:
Souznění myšlenek, krása uvnitř duše i navenek
ST
2 30.05.2012 - 16:36
zenge:
taky jsem jednou zažil evakuaci....
ST
1 30.05.2012 - 16:26
zenge:
ST tobě a starým zrcadlovkám
1 30.05.2012 - 11:45
básněnka:
kasparoza: není satyr jako satyr..milý pane,tenhle rozhodně samotu nemiluje a víno pije jen se mnou:-)
2 30.05.2012 - 09:50
drsnosrstej kokršpaněl:
jsou múzy a múzy

první vidí všude věnce,
tvář si zbrousí do ruměnce
rozdělí všem kýčům značky,
zavolají stužky, ptáčky -

to člověk píše hrůzy

a pak
jsou tu ty druhý
který
by vnuky smíchem rozbrečely

ještě až budem tuhý
1 30.05.2012 - 08:04
drsnosrstej kokršpaněl:
nj, národ by asi měl bejt jako těsto, ne jako knedlík

anebo

"...ale určitě je tahle země pěkně zkurvená."
"No tak, to každopádně. Ostatně - jako jakákoliv jiná země."
1 30.05.2012 - 07:57
E.T.Jane:
Ale číst se to dá :) T*
1 29.05.2012 - 18:53
jc senior:
být kamenem v úhlu stavby
zlatem, co v klas se promění
mnohý kývne, to že rád by
pro tebe, dívko v červeni

i strmé pak by zdolal hradby
zvlášť při slunečním zatmění
a s nadějí vpad do enklávy
k tobě, dívko v červeni
**
1 29.05.2012 - 17:29
básněnka:
jc senior:
směju se tomu humoru
lezla jsem tuhle na horu
Olymp to však není
jen Labská bouda na hoře se skvěla
a já jsem ráda
že došla jsem tam celá
:-)
1 29.05.2012 - 17:15
Mirka Hedbávná:
Že běhá mráz po zádech na začátku léta, ano to je pravda. A že má mnohonásobnou pachuť rovnosti rovnějších, ač různobarevné příslušnosti, je také nabíledni. Kéž lidé zůstanou lidmi, to si přeji ze všeho nejvíc. A libresová modř kéž těší nás všechny stále víc.
1 29.05.2012 - 12:53
Kajuta:
Třeba už neměl sílu a tak jeho satyr musel trochu víc odpočívat. :) Přejmenoval bych to na: Vybitý satyr. :) Ale ne, z velkých persón se legrace nedělá. Buďme vážní.
1 29.05.2012 - 12:29
Kajuta:
Jen v parnech velikých do slují krápníku
se skryju, hovím si na vlhkém trávníku,
jímž hravý větřík pohne stěží,
a myslím zkonejšen vln hudbou tajemnou
na mnohou dryadu, jež prchla přede mnou —
Ó sluje hluboké a svěží!

(Zpěv satyra - pan Vrchlický) :)

Satyrové jsou pohodáři. :)
1 ... 609|610|611|612|613|614|615|616|617 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku