Líbilo se
3
04.06.2012 - 20:51Slávka:
Přestaň se litovat a postav se na vlastní nohy. Nechce, ať nechá. Jsi hezká ženská. Začni si už jednou provždy věřit a vážit si sama sebe! Ano, jde tesknit, ale ne tak dlouho a už vůbec ne pro toho, kdo si to zřejmě nezaslouží. Pohlaď se a usměj se na sebe. To není konec, to je začátek. Začátek Tebe samé! Cink* Letí za Tebou hvězdička. |
1
04.06.2012 - 20:48čubík:
Hu tma a v ní jen tlukot srdce dech bezbřehá fantasie na zádech krásně mrazí... nééééé - to světlo bezohledné náhle všechno kazí mamí, zhasni prosím, aspoň na chvilku... |
1
04.06.2012 - 19:55enigman:
to není o záruce ale ruce... |
1
03.06.2012 - 14:22Kapka:
"jen jsem vás potkal a svět se stal rázem rozkoší" "stála v aleji kolemjdoucích oděná lehkou vůní smíchu... poďobaná sluncem" Jen jsem dočetla rázem zavanulo obdivem v aleji tvých básní lehce kropených vzpomínkami... ST s radoSTíííí |
1
01.06.2012 - 17:51 |
1
31.05.2012 - 21:12zenge:
ST u tebe v klidu můžu dát tip a pak si přečíst! |
1
31.05.2012 - 08:08enigman:
ještě že nefacebuju radši si nahej na zahradě prozpěvuju... |
1
31.05.2012 - 08:07enigman:
jen jsem zastříhal ušima.... |
1
31.05.2012 - 07:34 |
2
30.05.2012 - 16:36 |
1
30.05.2012 - 16:26zenge:
ST tobě a starým zrcadlovkám |
1
30.05.2012 - 11:45básněnka:
kasparoza: není satyr jako satyr..milý pane,tenhle rozhodně samotu nemiluje a víno pije jen se mnou:-) |
2
30.05.2012 - 09:50drsnosrstej kokršpaněl:
jsou múzy a múzy první vidí všude věnce, tvář si zbrousí do ruměnce rozdělí všem kýčům značky, zavolají stužky, ptáčky - to člověk píše hrůzy a pak jsou tu ty druhý který by vnuky smíchem rozbrečely ještě až budem tuhý |
1
30.05.2012 - 08:04drsnosrstej kokršpaněl:
nj, národ by asi měl bejt jako těsto, ne jako knedlík anebo "...ale určitě je tahle země pěkně zkurvená." "No tak, to každopádně. Ostatně - jako jakákoliv jiná země." |
1 30.05.2012 - 07:57Neobyčejná od VE.
E.T.Jane:
Ale číst se to dá :) T* |
1
29.05.2012 - 18:53jc senior:
být kamenem v úhlu stavby zlatem, co v klas se promění mnohý kývne, to že rád by pro tebe, dívko v červeni i strmé pak by zdolal hradby zvlášť při slunečním zatmění a s nadějí vpad do enklávy k tobě, dívko v červeni ** |
1
29.05.2012 - 17:29básněnka:
jc senior: směju se tomu humoru lezla jsem tuhle na horu Olymp to však není jen Labská bouda na hoře se skvěla a já jsem ráda že došla jsem tam celá :-) |
1
29.05.2012 - 17:15Mirka Hedbávná:
Že běhá mráz po zádech na začátku léta, ano to je pravda. A že má mnohonásobnou pachuť rovnosti rovnějších, ač různobarevné příslušnosti, je také nabíledni. Kéž lidé zůstanou lidmi, to si přeji ze všeho nejvíc. A libresová modř kéž těší nás všechny stále víc. |
1
29.05.2012 - 12:53Kajuta:
Třeba už neměl sílu a tak jeho satyr musel trochu víc odpočívat. :) Přejmenoval bych to na: Vybitý satyr. :) Ale ne, z velkých persón se legrace nedělá. Buďme vážní. |
1
29.05.2012 - 12:29Kajuta:
Jen v parnech velikých do slují krápníku se skryju, hovím si na vlhkém trávníku, jímž hravý větřík pohne stěží, a myslím zkonejšen vln hudbou tajemnou na mnohou dryadu, jež prchla přede mnou — Ó sluje hluboké a svěží! (Zpěv satyra - pan Vrchlický) :) Satyrové jsou pohodáři. :) |



04.06.2012 - 20:51