Líbilo se
1
28.06.2012 - 00:44čubík:
Blízcí jsou s námi, ať už kdekoli zabolí, když Tam - v jiném světě však malujíce život, měli-li na paletě krásu a záři duše vůkol tu obraz, zde solí, chlebem nám splývá úsměvem, i slzou s nebem. |
1
27.06.2012 - 18:59 |
1
26.06.2012 - 22:03Dota Slunská:
dvojvýznamovost sladit a slanit je tu parádní a jako celek...surrreaguješ rozhodně pozoruhodně a mé (sous)chápání není podstatné :) |
1
26.06.2012 - 21:09zvířenka:
churry: Hazentla: Jak říkám,no...filtrujte:-) |
1
26.06.2012 - 21:08 |
1
26.06.2012 - 17:19jc senior:
vstávat v šest? to ranní fógl na záda by vlézt mi mohl nevzbudím se ani v sedum byť popeláři vjedou před dům i před osmou hodinou zachumlán jsem peřinou podle zvyku, o deváté první ranní dám si kafé na desátou jdu do práce IT jsem přec honorace pak to letí, buší tříská na monitoru se jen blýská a co večer, chceš se ptát, až nad ránem chodím spát |
1
26.06.2012 - 13:40labuť:
Na šestou vstávám kohout kokrhá změťour jeden určitě se chichotá... Chci už být v důchodu ne v úsvitu mátoha |
1
26.06.2012 - 13:14 |
1
26.06.2012 - 08:05Hazentla:
netopýři vstávaj v čtyři kamsi míři dva kacíři prach jen zvíří a pak..stejně.. ať vstávám. kdy vstávám ... probouzím se v jedenáct :) |
1
26.06.2012 - 07:59E.T.Jane:
V produktivním věku oddáváme se spěchu. V důchodu pak klidníme. Spěchat s množstvím léků. berlema a sklerozou .. :) už ani nesmíme :-D |
1
26.06.2012 - 00:39Špáďa:
Nač, Mário, po ránu náladu mít voránu hned na práci pomyšlením, když si raděj v betli lením... Při svém ranním vstávání, ohlédni se za paní... Představ si ji nevinně třeba v rouše Evině... Pokud spatříš akty v ní, opět budeš aktivní! Na mou čest, klidně v šest. |
1
25.06.2012 - 22:12zenge:
... na mne v produktivním věku něco kolem osmi pětek(80) hodí deku: řka už si přetek kolem schodu do důchodu |
2
25.06.2012 - 22:08vavaoko:
Nevstávám, nespěchám,neperu se s časerm. Na stará kolena trpím lschiasem. Máš ST |
1
25.06.2012 - 21:59churry:
V půl páté vesele po čtyřech z postele Za pochodu tvořím hodnoty Důchod se vzdaluje budoucnost maluje v pracovním procesu odchod do nicoty |
1
25.06.2012 - 21:13 |
1
25.06.2012 - 14:14jc senior:
od Mendláku kolem Svratky šalinó jezdím na Bystrc šórem k pryglu, jaký div a stejně tak se vracím zpátky což ošemetná bývá věc když máš v sobě deset piv :o) |
1
24.06.2012 - 22:01jita.1965:
U žen žádný adrenalin, endorfin, testosteron ani serotonin neprotéká, jen se jim zvedne účet za telefon, protože těch 90 minut prokecaly s kámoškou.. .-) ST! |
1
23.06.2012 - 08:41 |
1
22.06.2012 - 20:33jara.spots:
a jeste malou poznamku........ klič pořad stále pasuje do zamku.................. |
2
22.06.2012 - 12:53nejsembásník:
život jsou někdy kotrmelce, jindy se znažíš utéct - z dosahu střelce... pak nasype ti do krmelce, ve dne se schová za vetřelce a v noci . . . pokládá na hrob věnce... poslechni srdce, rozum nemá šanci, duše se choulí ve sbaleném ranci ... přeju ti cestu - bez potíží ... ať anděl strážný na tě shlíží ... |



28.06.2012 - 00:44