Líbilo se
1
07.07.2012 - 01:01Špáďa:
"Se Sovětským časem na věčný časy, a jinak nikdy!" říkával jsem tehdy a nějak mi to vždy prošlo... |
1
06.07.2012 - 15:45hloubavá:
Úplatek je strašný ponížení. To je urážka lidství. |
1
06.07.2012 - 13:28Rezina:
Dnes máme svobodu, plné regály Mailant platíme za vodu a pod mostem se válí děvčice i kluci Ruší se podpora a lidští OTROCI, ti odzdola, plní nevole šlapou na kole a hrbí hřbet Po všeckem ...., jen po včelách med |
1
05.07.2012 - 21:24Květka Š.:
MODLITBA Pane Bože prosím tebe dej ať pivo prší z nebe, plzeňské neb obyčejné nám už je to všechno stejné. Dej ať voda v řece není ať v ní jenom pivo pění. Pane Bože prosím dlouze ať je pivko v každé strouze. Modlil bych se ještě dále sucho mám však v hrdle stále, pospíchám už do hospody hej,tam budou velké hody, hasit musím vnitřní plamen až na věky věkův, AMEN. |
1
05.07.2012 - 11:13 |
1
05.07.2012 - 10:23jc senior:
vánek dřímá nad pobřežím kde bárka čeká rybáře galantně mrak uhnul věžím a východ vstoupil do záře myšlenky, ta křídla chvatná rozhoupaná příbojem mistrů jak bych viděl plátna fantazií vyzbrojen ten racek! zas propad smíchu z naivnosti otázek co v poledním žhavém tichu vydechuje oblázek noční pláž zní energií měsíc je lásky učitel bylo? bude? vlny smyjí zpěv cikád v rytmu nahých těl ** |
2 04.07.2012 - 22:08AŽ od nejsembásník
Kars:
Huš, aby to až, bylo už :-) |
1
03.07.2012 - 22:34 |
1
03.07.2012 - 00:40Špáďa:
Koloběh života, z prachu hvězd... každý ať smeká, kdo smí jej nést. A já navíc smekám před Tvými skvostnými postřehy vrytými do veršů... |
1
02.07.2012 - 20:44Hazentla:
:)) /super nick/ |
1
02.07.2012 - 18:18 |
1
02.07.2012 - 16:10jc senior:
ty vodo, která z písku pryštíš vyprahlou když hladíš zem, i mé skromné přání vyslyš v chladnou náruč svou mě vem mám rád slunce i v tom žhavu kdy odpařil se rosný bod teď však padám pro únavu do chladné náruče vod ** |
1
02.07.2012 - 16:03jc senior:
jsem tu, a rád, mezi svými taky mám rád laskominy, doušek vody, v stínu tvář, čas oběda, Hrnečku vař! :o) |
1
02.07.2012 - 15:52 |
1
02.07.2012 - 15:35WAYWARD:
...a kde je kafe? ** |
2
02.07.2012 - 09:14jc senior:
Bohaté dnes zvolili jsme stoly bílé maso rybek do zlatova než závěrečný příjde kaviár teskno vsazeno již do toboly a vína barva rubínová zvedne hasnoucího slunce žár co čekat ráno u snídaně palivec když dochází vášni a talíř prázdný nevidívám rád jen myšlenky? I tak, díky za ně a za dotyk, byť je to zvláštní, tvé kůže v barvě čokolád ** |
1
02.07.2012 - 07:19čtenářka:
usmívám se a dostala jsem hlad :-) |
1
28.06.2012 - 21:35 |
1
28.06.2012 - 18:14Bomejka:
ST:-) |
1
28.06.2012 - 12:26Romana Šamanka LadyLoba:
"Toto je test na zjištění, zda je tvé poslání na zemi u konce : Jsi-li naživu, pak není!" Richard Bach |



07.07.2012 - 01:01