Líbilo se
2
18.06.2012 - 15:58Siorak:
Já bych se spíš přimlouval o položení žezla. ;-) |
1
18.06.2012 - 14:42jc senior:
Láska bolí, až srdce vrávorá na poli roztoulaných myšlenek kdes na měsíci zvaném Pandora v čase, co přeskočil náš věk Láska bolí, to vesmír vzdaluje se věčným chladem jak zádumčivé kry a hudba Nazareth ji už nepřinese do souhvězdí Alfa Centauri ** |
1
18.06.2012 - 14:23mutil:
STále si říkám, kam na ty nápady chodíš když jedno dílo krásnější druhého plodíš verše krásné jsi na Libres opět dala do fantazie lásky jsi mne zas vzala |
1
17.06.2012 - 19:42zenge:
mé touhy: poznat písmo klínů (co nemá hranic) tam v loukách plných rozmarýnu řeknu to na rovinu (jsem panic :) ST |
2
17.06.2012 - 15:39jc senior:
nejsem mistr erotiky a moře nahání mi strach na škuneru leštím kliky a prkna na všech palubách když vzduje se však vlna touhy a udržím se na nohou srazí mě boků pohyb pouhý pod plachtu zaplátovanou |
1
17.06.2012 - 12:57Hazentla:
jen když to nebude Anestézie :) |
1
17.06.2012 - 01:40čubík:
Za závojem tisíc čertů přečet jsem jí slepě ze rtů. V nebi jsou však doma ale mám v tom chaos a ne malej. |
1
15.06.2012 - 10:05Kapka:
Netopýrek milý máš ho v komíně v tuhle ranní chvíli spí si nevinně dolů hlavou právě ví že není myš v noci vzlétne hravě napoví ti... piš! A máš ST |
1
15.06.2012 - 07:57Kapka:
Moc se mi líbí tvé verše, ST Je lépe mlčet a nebo lhát raděj si za svou pravdou stát někdy si zalžu, že pravdu mám je jenom moje, jinou máš sám než pravdou kosit, mlč raději já nechám si tu svou, naději... |
1
15.06.2012 - 01:15 |
1
14.06.2012 - 22:30Kars:
Rekviem myšlenek, co jednoduché zdají se navenek, však život si jde cestou svojí a neptá se, zda vytouženou tvojí |
1
14.06.2012 - 18:22labuť:
Věř, že neztratí a často je to srdce, co nás zavede na správnou cestu a rozbliká kontrolku, že život je krásný. Bez bolesti a ztrát bychom si nevážili těch hezkých okamžiků, které také byly, jsou a budou... |
1
14.06.2012 - 14:35labuť:
Když se krok ztratí, těžko se hledá pohádku zatáhni pod svoje došky Obejmi každého, kdo je Ti milý samota, smutek ať zlámou si kosti |
1
14.06.2012 - 10:39básněnka:
zkusit a zase zpátky jít..tak za básničku SuperTip |
1
14.06.2012 - 10:20 |
1
14.06.2012 - 09:55enigman:
tepe... |
1
14.06.2012 - 09:06jc senior:
nemám, sorry, z plyše myšku pouze šišku z tamaryšku což v tom špásu nemá výšku : místo vína dám si kyšku |
1
14.06.2012 - 09:00jc senior:
čas...ten zná rozvířit zmatky jak bez třmenů splašený oř necestou co bere zkratky... : skvělá báseň, jen dál, tvoř! ** |
1 14.06.2012 - 06:35Na kahánku od Veru
nejsembásník:
spánek se tváří jako přítel, v peřinách schováš svoje snění, ráno naráží do svodidel... život je cesta, usmíření ... |
1
14.06.2012 - 00:14 |



18.06.2012 - 15:58