Líbilo se

komentáře
2 29.05.2012 - 12:29
nejsembásník:
smutek se snoubí s bolestí,
nemoc si svoje daně sbírá ...
zadře svou sílu do pěstí,
bezmocně duše píseň zpívá ...
1 29.05.2012 - 07:41
Špáďa:
Já...? Jestli tedy smím...
1 28.05.2012 - 15:28
labuť:
Jsi poklad správně ukrytý
Jsi moudro vzácných knih
Jsi den i noc, co se milují
Jsi středem jeho zřítelnic
3 28.05.2012 - 15:02
Kars:
Píšeš ráda o sobě a krásně
tajemnem oplývají Tvoje básně
rozdáváš nám svoje pocity
tajíš důležité, ano jsi to Ty
brzo Ti bude sto dva let
dál nám odhaluj Tvůj svět
1 28.05.2012 - 13:40
Siorak:
V tom stádu je vůdce a platí heslo:
"Jeden za všechny, všechny pro jednoho!" , ne?
1 28.05.2012 - 13:19
Špáďa:
Jakpak a čím se asi hvězdy odemykají...???
2 28.05.2012 - 07:34
severanka:
Jsi básní sbírka,
jiskra,kterou vzplála by i sirka!
Nebo je to obráceně?
Jsi...
díky ženě v tobě
duše co zní nádherně a poeticky!
Jsem žena,co poklonu ti dává,
vždycky!!!!
ST
1 27.05.2012 - 12:34
Květka Š.:
já doma taky koukala
do každé krabice
nikde však ani koruna
jen od vína prázdná sklenice...
2 25.05.2012 - 17:22
jc senior:
orlové nedvouhlaví
vyhořelé nebe

nejsme vedle sebe
za pahorkem lávy
**
1 23.05.2012 - 09:03
Kars:
Proč STále o něčem sníme
že sny nenaplníme
to moc dobře víme
pak do ticha slov se noříme
....v sebe
1 22.05.2012 - 18:35
zenge:
ST do České Třebové
..vždy těším se na nové
básně Tvé
1 22.05.2012 - 13:21
Květka Š.:
..Dala mu do dlaní
svou ruku s kusem světla:
"Je teplá!"...
Moc se mi to líbí....ST
1 22.05.2012 - 09:06
E.T.Jane:
Ať se smutek povznese
nad tvoje deprese
Opustí tuto dimenzi
a ze smíchu a lásky
namíchá čerstvou suspenzi...
Silná smutná citovka**
1 21.05.2012 - 21:26
Rezkaaa:
Věř si! Tohle moc dobře znám, nenech se tím zcela pohltit, návrat do reality bývá krutý (vlastní zkušenost). Dávám ti ST!
1 21.05.2012 - 20:50
Thalia:
Tak zůstaň, jaká jsi.. a věř, že nejsi sama.
1 20.05.2012 - 13:55
labuť:
POEZIE!!!

Miluji Poa i kouřová rána
rozkvetlou louku i hvězdy nad hlavou
lásku a dlaně, co nosí touhu
šeptání v tichu o nás dvou
1 18.05.2012 - 21:59
churry:
Když přiletěl
vykoupal se v paletě
za dveřmi komnaty
mojí...Byl krásný
nebyl´s to ty?...
1 18.05.2012 - 15:18
Špáďa:
Přichází chvíle,
sundavám brýle...,
potím se v týle
a díky kýle
nedojdu cíle.
Byť v očích mám snad plamínek
a očíh' pár tvých znamínek
co nechala jsi na modré,
nebudu míti dneska pré... |;-(
1 18.05.2012 - 10:37
Tichá Šárka:
Špáďa:
Parašutisti bílí
co pampelišky do větru střílí
letem světem
dospělákům dětem
zvěstují že už je k v ě t e n :-)
1 17.05.2012 - 19:04
Vendys:
Smutek je největší múza a já múzu potřebuji :-)
1 ... 610|611|612|613|614|615|616|617|618 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku