Líbilo se
2
29.05.2012 - 12:29nejsembásník:
smutek se snoubí s bolestí, nemoc si svoje daně sbírá ... zadře svou sílu do pěstí, bezmocně duše píseň zpívá ... |
1
29.05.2012 - 07:41Špáďa:
Já...? Jestli tedy smím... |
1
28.05.2012 - 15:28labuť:
Jsi poklad správně ukrytý Jsi moudro vzácných knih Jsi den i noc, co se milují Jsi středem jeho zřítelnic |
3
28.05.2012 - 15:02Kars:
Píšeš ráda o sobě a krásně tajemnem oplývají Tvoje básně rozdáváš nám svoje pocity tajíš důležité, ano jsi to Ty brzo Ti bude sto dva let dál nám odhaluj Tvůj svět |
1
28.05.2012 - 13:40 |
1
28.05.2012 - 13:19Špáďa:
Jakpak a čím se asi hvězdy odemykají...??? |
2
28.05.2012 - 07:34severanka:
Jsi básní sbírka, jiskra,kterou vzplála by i sirka! Nebo je to obráceně? Jsi... díky ženě v tobě duše co zní nádherně a poeticky! Jsem žena,co poklonu ti dává, vždycky!!!! ST |
1
27.05.2012 - 12:34Květka Š.:
já doma taky koukala do každé krabice nikde však ani koruna jen od vína prázdná sklenice... |
2
25.05.2012 - 17:22 |
1
23.05.2012 - 09:03Kars:
Proč STále o něčem sníme že sny nenaplníme to moc dobře víme pak do ticha slov se noříme ....v sebe |
1
22.05.2012 - 18:35 |
1
22.05.2012 - 13:21 |
1
22.05.2012 - 09:06E.T.Jane:
Ať se smutek povznese nad tvoje deprese Opustí tuto dimenzi a ze smíchu a lásky namíchá čerstvou suspenzi... Silná smutná citovka** |
1
21.05.2012 - 21:26Rezkaaa:
Věř si! Tohle moc dobře znám, nenech se tím zcela pohltit, návrat do reality bývá krutý (vlastní zkušenost). Dávám ti ST! |
1
21.05.2012 - 20:50Thalia:
Tak zůstaň, jaká jsi.. a věř, že nejsi sama. |
1
20.05.2012 - 13:55labuť:
POEZIE!!! Miluji Poa i kouřová rána rozkvetlou louku i hvězdy nad hlavou lásku a dlaně, co nosí touhu šeptání v tichu o nás dvou |
1
18.05.2012 - 21:59 |
1
18.05.2012 - 15:18Špáďa:
Přichází chvíle, sundavám brýle..., potím se v týle a díky kýle nedojdu cíle. Byť v očích mám snad plamínek a očíh' pár tvých znamínek co nechala jsi na modré, nebudu míti dneska pré... |;-( |
1
18.05.2012 - 10:37Tichá Šárka:
Špáďa: Parašutisti bílí co pampelišky do větru střílí letem světem dospělákům dětem zvěstují že už je k v ě t e n :-) |
1
17.05.2012 - 19:04Vendys:
Smutek je největší múza a já múzu potřebuji :-) |



29.05.2012 - 12:29