Líbilo se
1 21.06.2012 - 12:10Žít zdravě od Psavec
nejsembásník:
všechno, co mi chutná, je prý děsně nezdravý... už je mi to putna, úsměv všechno napraví ... |
1 21.06.2012 - 11:35Žít zdravě od Psavec
dreamrover:
E.T.Jane: Nejlépe bůčkem na jablkách ;) |
1 21.06.2012 - 09:59Žít zdravě od Psavec
E.T.Jane:
Jíst přiměřeně, přiměřeně... nic se nemá přehánět občas jablkem, občas bůčkem hlad zahánět :) |
1
21.06.2012 - 09:33Siorak:
Tak by se měli modlit i ateisté. |
1
20.06.2012 - 22:41carodejka:
Mooooc pěkná, hořim při čtení na židli a kdyby se zlomil v zámku klíč, tak mám šperhák. |
1
20.06.2012 - 19:10 |
1
20.06.2012 - 18:54 |
1
20.06.2012 - 18:21kryndy:
Špáďa: Do 13. se může vstoupit raz dva, jen se pak blbě vrací do těch zpětných ;) Přes těch 12 se chodí, jen když má přijít něco víc... třeba to slovo na L :) |
1
20.06.2012 - 14:19Jan Maren:
severanka: Dává vždy tak stručné, lakotné komentáře. Řekl bych já, tvá báseň je plná blesků, záře z té třinácté komnaty, o které nikdo nic neví, prý je v ní tma a černá kočka, která tam není, a člověk se jí marně snaží chytit, uchopit. Hmm, opilá láskou - bude i severanka - bude se v ní topit. ST, Ivanko |
1
20.06.2012 - 09:09enigman:
a co teprv v osmnácté... |
1
20.06.2012 - 07:41vodnar:
jsou korálky jak perly ze dna moří a těm já se rád dvořím |
1
20.06.2012 - 06:31 |
1
19.06.2012 - 20:36Hazentla:
No karamba :))) |
1
19.06.2012 - 11:10jc senior:
tak cílům mým jak dán by mat za situace, však to znáte, klíče když nemám od komnat zvlášť od jedné, od třinácté pak marno, celkem, chrlit slova, variace na heslo chtíč a tvářit se jak Casanova když od komnaty nemám klíč :-( |
1
19.06.2012 - 10:35WAYWARD:
...**(*) |
1
19.06.2012 - 08:32Javavia:
odemknout třináctou komnatu a s radostí zůstat tu, a nadějí vše proplésti i se smutkem jít vstříc ke štěstí |
1
19.06.2012 - 06:38kasparoza:
Jak Špáďa řekl je třeba na kliku vzkaz zavěsit "Pssst prosím nerušit!" a ty co nepochopí bičem hnát teď jen na vaší fantazii je co za dveřmi se může stát ... |
1
19.06.2012 - 00:12 |
1
18.06.2012 - 23:30Špáďa:
Obraz pln letní inspirace, oči tak silně uhrančivé, vlasy i tváře čkaj na kreace... Hned se líp píšou veršé tklivé! |
1
18.06.2012 - 17:58básněnka:
jc senior: láska bolí jen občas zdá se mi však když čtu Tvoje verše je se mnou pane milý opět na Zemi... |



21.06.2012 - 12:10