Líbilo se

komentáře
1 21.06.2012 - 12:10
nejsembásník:
všechno, co mi chutná,
je prý děsně nezdravý...
už je mi to putna,
úsměv všechno napraví ...
1 21.06.2012 - 11:35
dreamrover:
E.T.Jane: Nejlépe bůčkem na jablkách ;)
1 21.06.2012 - 09:59
E.T.Jane:
Jíst přiměřeně, přiměřeně...
nic se nemá přehánět
občas jablkem, občas bůčkem
hlad zahánět :)
1 21.06.2012 - 09:33
Siorak:
Tak by se měli modlit i ateisté.
1 20.06.2012 - 22:41
carodejka:
Mooooc pěkná, hořim při čtení na židli a kdyby se zlomil v zámku klíč, tak mám šperhák.
1 20.06.2012 - 19:10
labuť:
... a v krku je tak sladko
a v srdci tolik hluku
když klíček v zámku
se lehce otáčí
1 20.06.2012 - 18:54
labuť:
Chutě, touhy, vůně a rošády
Láska je čertík s andělskými křidélky
1 20.06.2012 - 18:21
kryndy:
Špáďa: Do 13. se může vstoupit raz dva, jen se pak blbě vrací do těch zpětných ;) Přes těch 12 se chodí, jen když má přijít něco víc... třeba to slovo na L :)
1 20.06.2012 - 14:19
Jan Maren:
severanka: Dává vždy tak stručné, lakotné komentáře.
Řekl bych já, tvá báseň je plná blesků, záře
z té třinácté komnaty, o které nikdo nic neví,
prý je v ní tma a černá kočka, která tam není,
a člověk se jí marně snaží chytit, uchopit.
Hmm, opilá láskou - bude i severanka - bude se v ní topit.
ST, Ivanko
1 20.06.2012 - 09:09
enigman:
a co teprv v osmnácté...
1 20.06.2012 - 07:41
vodnar:
jsou korálky jak perly ze dna moří a těm já se rád dvořím
1 20.06.2012 - 06:31
nejsembásník:
poutníkům je jedno,
kterým směrem jdou...
všude cesty vedou,
stopy v srdcích žhnou...
1 19.06.2012 - 20:36
Hazentla:
No karamba :)))
1 19.06.2012 - 11:10
jc senior:
tak cílům mým jak dán by mat
za situace, však to znáte,
klíče když nemám od komnat
zvlášť od jedné, od třinácté

pak marno, celkem, chrlit slova,
variace na heslo chtíč
a tvářit se jak Casanova
když od komnaty nemám klíč
:-(
1 19.06.2012 - 10:35
WAYWARD:
...**(*)
1 19.06.2012 - 08:32
Javavia:
odemknout třináctou komnatu
a s radostí zůstat tu,
a nadějí vše proplésti
i se smutkem jít vstříc ke štěstí
1 19.06.2012 - 06:38
kasparoza:
Jak Špáďa řekl
je třeba na kliku vzkaz zavěsit
"Pssst prosím nerušit!"
a ty co nepochopí bičem hnát
teď jen na vaší fantazii je
co za dveřmi se může stát ...
1 19.06.2012 - 00:12
Špáďa:
Vlas již možná řídký...
Zato sonet hustý,
vzrušivý až stydký
vyloups ze slov krusty...
1 18.06.2012 - 23:30
Špáďa:
Obraz pln letní inspirace,
oči tak silně uhrančivé,
vlasy i tváře čkaj na kreace...
Hned se líp píšou veršé tklivé!
1 18.06.2012 - 17:58
básněnka:
jc senior:
láska bolí jen občas
zdá se mi
však když čtu Tvoje verše
je se mnou
pane milý
opět na Zemi...
1 ... 605|606|607|608|609|610|611|612|613 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku