Líbilo se
1
08.06.2012 - 22:58vavaoko:
Máš ST |
1
08.06.2012 - 15:06básněnka:
ach škoda jahod milý pane...mohly být v šampáňu a co teď se s nimi stane?..:-) |
1
08.06.2012 - 13:56 |
1
08.06.2012 - 12:42labuť:
Kouzelně vkouzla do Tvých snů a s ránem probudila hlasy Co všeptaly Ti do řádků ach, Valdemaro, kde jsi.? |
1
08.06.2012 - 09:56jc senior:
O co běží, je-li v sázce osud státu, život krále? Osud srdce v podotázce zdánlivě neblahé mysli zemřít či milovat dále? Duše dvě o sebe křísly ** |
1
08.06.2012 - 09:35jc senior:
škrtla ňadry o kolena do malin že srát se nemá s úmyslem tím drž se stranou pak za mříže tě nedostanou ** |
1
08.06.2012 - 00:14Špáďa:
Báseň, co nádherně šumí na vlně enigmana! O, miluju ju, limo, kometu, chutě mok! (Iason?: U planety ten Alpu. Um: I z ňader, e, bere daň: Zimu! Ne! Mág ni teplo kol, peting. Ámen! |;-)) |
1
07.06.2012 - 22:58Lota:
... kolena vrzaj mi tělo bolí a není vrby do které všeptla bych "Mít tak klady Valdemary" je to k ... pousmání :-))) |
1
07.06.2012 - 22:41Květka Š.:
v tom na nic čase Valdemara milá tě vždycky verši políbila a ty ji pak zazpívej do ouška třeba jako Walda Matuška... |
1
07.06.2012 - 19:13 |
1
07.06.2012 - 11:50vavaoko:
Nechceme vědět, co všichni víme. To ostatní je jen cestou. Rád se toulám. ST |
1
07.06.2012 - 11:09básněnka:
směju se...tomu kypění,co postavu ti promění:-) |
1 07.06.2012 - 00:23Kroužkovací od Špáďa
enigman:
hlavně aby neměla kružítko... |
1
06.06.2012 - 19:38Mbonita:
ďábel i světec jsi:-) z prachu světa vytvořený div kličkovaně hrající na city i slova obrácená chytrá sova na pergamenu ženu dostáváš jak chceš lež ne lež jo snadno se podlehne kofole :-) nebo objetí mužné vůně jak hloubce tůně s lekníny nikdo není bez viny tak házej... ST |
1
06.06.2012 - 18:21WAYWARD:
...napiš někdy něco blbýho ** |
1
06.06.2012 - 17:37 |
1
06.06.2012 - 10:26básněnka:
správné portály otevřeny..ST |
1 06.06.2012 - 08:36Kroužkovací od Špáďa
churry:
Výsledek tvého rozpoložení jiný není ...kroužek na prstu beze jména... Dokud smrt nás nerozdělí . . . žena |
1
05.06.2012 - 19:13mademoiselle secret:
Zkusím se tu vyjádřit k dílu.První výtka.Čeština má svou interpunkci, to jen připomínám. K poetické stavbě.Pochopila jsem, že báseň je cesta nitrem autora,takže pochopení metafor v jejich skutečném smyslu chápe jen autor sám, to však nebrání mně jako čtenáři být překvapena.Ano překvapena jedinečnými obraty a spojeními. V tom jsi velmi osobitá.Někdo ze zdejších komentujících napsal,že píšeš o sobě, ale to tu dělají všichni.Někteří lépe, někteří hůře. Někdy mi v tvém díle vadí takové ty rýmy jako z říkanek jako např.druzí..pstruzi. To však nijak nezmenšuje celkový dojem z díla natolik, aby mne to odradilo číst dál, jako se mi to stává u některých jiných autorů. Tvé texty mě totiž podněcují a chci se dobrat konce básně či příběhu v básni. Napsat tu odbornou kritiku o stavbě, rytmizaci ,jazykotvorbě mi přijde u Tebe zbytečné, myslím si totiž ,že všechny tyto věci znáš a navíc Tvá poezie je výsostně citová a tam se toleruje více vše výše uvedené. Nikdy však netoleruji diletantství ve smyslu, že básník se nedává do textu celý. Co z toho plyne-báseň je jedinečná. |
1
04.06.2012 - 22:39 |



08.06.2012 - 22:58