René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.04.2014 - 10:36
vavaoko: ST
|
19.04.2014 - 09:45
svetlana astachova: Trochu nerozumím té děloze, řekla bych zvláštní spojení a za to nejasno jasné ST.
|
19.04.2014 - 07:53
já.x.ty.y.: Básni i komentům ST.
|
19.04.2014 - 06:14
krizekkk: Někdy jsou slova nedokonalá... ST ,)
|
18.04.2014 - 23:28
|
18.04.2014 - 22:37
jc senior: Nacházet pramen milosrdenství, celoživotní úkol.
* |
18.04.2014 - 22:05
Lota: .
já snad vím jen toto: že v geometrii vztahů jsou zakřivenosti mající svoji váhu . a veselé Velikonoce přeji :-) |
18.04.2014 - 15:10
|
17.04.2014 - 08:56
|
16.04.2014 - 21:03
Maryje...: horizontální ST píšu ツ
|
16.04.2014 - 09:17
vavaoko: ST
|
15.04.2014 - 23:00
Guanti Rosi: Geometrie a matematika prolínají celý lidský život a vlastně úplně všechno. Úžasná přírodní přirozenost, kterou nemám nárok nikdy ani zlomkem pochopit. Mám jen nejasná, mlhavá tušení a už ty mi naprosto berou dech. ST za Velikonoční inspiraci. :O)
|
15.04.2014 - 22:19
Květka Š.: dobrý...ST))
|
15.04.2014 - 22:18
René Vulkán: krizekkk: nemůžu být Spock, ten byl napůl Vulkánec, napůl člověk, já jsem celej Vulkán
|
15.04.2014 - 22:11
Jana M.: Skvělá. ST
|
15.04.2014 - 21:54
HANKA: Jsi básník hochu..ST.:-)
|
15.04.2014 - 21:00
Mbonita: za naše hříchy nesl kříž...
|
15.04.2014 - 20:31
|
15.04.2014 - 19:44
krizekkk: Vždy jsem přemýšlel, jestli nejsi opravdu Spock...
To ten tvůj pseudonym. Jen tak mezi námi... Tohle jsi vystřihl nádherně. ST |
15.04.2014 - 19:44
básněnka: prostě v šude:-)
|


