René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.04.2014 - 18:55
básněnka: ach..jak jsi kate poetický
katastroficky:-) |
23.04.2014 - 16:53
Guanti Rosi: Katastrofou pro kata bude až Evropská unie vydá nařízení, že všechna ostří musí být ohlazena a ztupena, aby nedocházelo k úrazům a nehodám na pracovišti, a v rámci úspor v evropském rozpočtu výrazně sníží vysoké napětí. ST :O)
|
23.04.2014 - 16:13
zenge: KataSTr Ofa
|
23.04.2014 - 13:21
Guanti Rosi: René Vulkán: Nebo jsem prostě jen normální, zvědavá a šťouravá ženská. Jak jinak si vysvětlit časový rozdíl mezi mým komentářem č.1 a komentářem č.2. Čus Radovane. :O)
|
23.04.2014 - 10:01
jc senior: náhlá smrt a bez bolesti
hlavu skloň, teď klidně kleč že tos ty, přibrousím meč ať šťastně jdeš do neštěstí * jde historií pověst ta čas katastrof když šoural paty portál zdobil řad hlav sťatých žil vlídný kat - poeta * |
23.04.2014 - 09:37
J.F.Julián: st
|
23.04.2014 - 09:07
René Vulkán: Guanti Rosi: Ano, ty jsi odhalila mystický rozměr mého díla :-)
|
23.04.2014 - 03:18
Guanti Rosi: P.S: Ta tvoje miniaturka je asi chyták. Narval totiž není velryba, ale tvor jehož kdysi lidé považovali za bájného jednorožce. Nebo alespoň to, co z něho nacházeli. Je to jejich roh, nebo spíš zub (kel), který měří až 2,5 m a je šroubovicově zakroucený. Častá to ozdoba dnešních zámeckých sbírek. Ale kytovec to vlastně je. Takže máš pravdu. :O)
|
22.04.2014 - 22:16
Guanti Rosi: Ještě tam chybí 3. část. A ZAŘVAL. I když pár šťastnějších asi nezařve. Pokud má Mitch Bjukenen ještě nějaké svaly. :O)
http://www.youtube.com/watch?v=IuYrRebvFHc |
22.04.2014 - 21:06
jc senior: Myšlenka je otcem díla!
* |
22.04.2014 - 21:05
Květka Š.: jó,pěkně se to rýmuje...
|
22.04.2014 - 20:48
básněnka: larva na lva ran:-)
|
22.04.2014 - 20:19
krizekkk: A... vypustil bych anotaci...
|
22.04.2014 - 19:08
krizekkk: Já bych řekl, že obě sloky mají čtenáři co nabídnout a že jedna bez druhé ... No, jaksi by to nebylo úplné. ,) ST
|
22.04.2014 - 17:30
isisleo: :-)))..dovolila bych si vyzvednout sloku první..
..je jaksi..v celém díle..ta údernější..;-) |
22.04.2014 - 16:55
zenge: ;-)
ta druhá sloka je lepší! |
19.04.2014 - 20:30
HANKA: Nemám slov,jak překrásné..ST
|
19.04.2014 - 20:08
Guanti Rosi: Někdy je třeba se dívat i srdcem, ne jen očima, abychom pochopili a docenili prostou krásu a smysl života. ST :O)
|
19.04.2014 - 16:30
René Vulkán: svetlana astachova: jak došlo k děloze:
srdce Ježíšovo, probodené na kříži - otevřelo se kopím - vyšla krev a voda (viz evangelia) - touto ranou jistoty Ježíš za nás umírá - tím odnímá z nás věčnou smrt - zajišťuje nový život - rodí nový život - a jsme u dělohy |
19.04.2014 - 10:53
Květka Š.: ST))
|


