René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
13.04.2014 - 20:14
HANKA: Líbí se mi Tvé slovní obraty..ST.
13.04.2014 - 20:13
Romana Šamanka LadyLoba: nakoukla jsem a dobře jsem udělala
:-)
13.04.2014 - 10:24
básněnka: každý máme cenu...a úkol... od Stvořitele?
12.04.2014 - 12:04
jc senior: slovo bylo učiněno tělem
a dobrým slovem má oplácet...
*
12.04.2014 - 10:45
Ardina: Je krásná lehkoST tvého básnění.
12.04.2014 - 09:16
s.e.n: Víra je dobrá věc. Svou pravdou nenásilně přitahuje.
12.04.2014 - 09:15
11.04.2014 - 22:30
HANKA: Přidávám ST*.:-)
11.04.2014 - 22:28
HANKA: S úsměvem..ST:-)
11.04.2014 - 21:05
Guanti Rosi: ST :O)
11.04.2014 - 20:40
krizekkk: U mě to má svoji váhu. Ne hmotnoST. ,)
11.04.2014 - 18:06
HANKA: Krásná myšlenka..ST
11.04.2014 - 16:45
zenge: ST i za Jákobovu rodinu;-)
11.04.2014 - 15:12
Lota: .
jsme přece jeho děti
.
08.04.2014 - 19:54
zenge: :-)st
Joachim B.
08.04.2014 - 17:08
jc senior: nápad měl již jako dítě
zákazu prohlédnout kout
přistoupil však rozpačitě
nevyzrálý měl jen roub
:-(
08.04.2014 - 16:59
René Vulkán: jc senior:
a já myslel
jací že to bojovníci

a oni zatím
zpátečníci
08.04.2014 - 16:56
jc senior: co šéf sekce trilobitů
vznáším vážnou výhradu
ti lezci hor v igelitu
dle nejnovějších překladů
navzdory tradičním mýtům
do hor lezli pozadu
!!
08.04.2014 - 16:27
krizekkk: Hezká hovadinka... :))) ST
08.04.2014 - 13:20
Guanti Rosi: Já ty nešťastníky dobře znala, zvykli si na dobu moderní, ve čtvrtohorách chyběla jim plastiková strava a Lančmítu konzervy. Proto zhebli hlady v té studni uprostřed čtvrtohor, jen ušlechtilé plísně střeží jejich hrob. ST za povedenou blbinku. :O)
1 ... 427|428|429|430|431|432|433|434|435 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku