René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.04.2014 - 20:14
HANKA: Líbí se mi Tvé slovní obraty..ST.
|
13.04.2014 - 20:13
Romana Šamanka LadyLoba: nakoukla jsem a dobře jsem udělala
:-) |
13.04.2014 - 10:24
básněnka: každý máme cenu...a úkol... od Stvořitele?
|
12.04.2014 - 12:04
|
12.04.2014 - 10:45
Ardina: Je krásná lehkoST tvého básnění.
|
12.04.2014 - 09:16
s.e.n: Víra je dobrá věc. Svou pravdou nenásilně přitahuje.
|
12.04.2014 - 09:15
vavaoko: ST
|
11.04.2014 - 22:30
HANKA: Přidávám ST*.:-)
|
11.04.2014 - 22:28
HANKA: S úsměvem..ST:-)
|
11.04.2014 - 21:05
Guanti Rosi: ST :O)
|
11.04.2014 - 20:40
krizekkk: U mě to má svoji váhu. Ne hmotnoST. ,)
|
11.04.2014 - 18:06
HANKA: Krásná myšlenka..ST
|
11.04.2014 - 16:45
zenge: ST i za Jákobovu rodinu;-)
|
11.04.2014 - 15:12
|
08.04.2014 - 19:54
zenge: :-)st
Joachim B. |
08.04.2014 - 17:08
jc senior: nápad měl již jako dítě
zákazu prohlédnout kout přistoupil však rozpačitě nevyzrálý měl jen roub :-( |
08.04.2014 - 16:59
|
08.04.2014 - 16:56
jc senior: co šéf sekce trilobitů
vznáším vážnou výhradu ti lezci hor v igelitu dle nejnovějších překladů navzdory tradičním mýtům do hor lezli pozadu !! |
08.04.2014 - 16:27
krizekkk: Hezká hovadinka... :))) ST
|
08.04.2014 - 13:20
Guanti Rosi: Já ty nešťastníky dobře znala, zvykli si na dobu moderní, ve čtvrtohorách chyběla jim plastiková strava a Lančmítu konzervy. Proto zhebli hlady v té studni uprostřed čtvrtohor, jen ušlechtilé plísně střeží jejich hrob. ST za povedenou blbinku. :O)
|


