René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.06.2026 - 13:14
|
21.06.2026 - 09:14
Sefer: Jeden můj zrzavej kamarád v roce 66 (to už měl být všude mír) usnul v Rumunsku na sluníčku a pak 14 dní seděl v jogurtu. Pomáhá to!
|
21.06.2026 - 08:52
|
20.06.2026 - 17:16
libour: lehce schladíš zadnici,
vlepenou v lednici..... :-) |
20.06.2026 - 16:56
|
20.06.2026 - 16:54
|
20.06.2026 - 16:53
|
20.06.2026 - 15:28
TetaKazi: Pak tedy - proč ty obavy?
|
20.06.2026 - 15:20
TetaKazi: Dnes mám nějaký tématický den - ať kliknu sem nebo tam, vynoří se vzpomínková báseň.. :)
|
20.06.2026 - 09:32
Marťas9: Ráda jsem četla...
|
20.06.2026 - 09:14
Marťas9: Šikovný ogar v 16 letech...
Samozřejmě i šikovný básník nyní... |
18.06.2026 - 14:25
Besinka: Také se tak občas cítím
|
17.06.2026 - 11:13
M.A.Rek: Přééésně!
|
12.06.2026 - 21:26
René Vulkán: Besinka:
v Brně máme trošku menší zimu. |
12.06.2026 - 15:39
Besinka: To počasí neodpovídá červnu, spíše prší a v Praze se nosí zimní bunda
|
09.06.2026 - 16:00
|
07.06.2026 - 11:43
M.A.Rek: Netušil jsem, že mě dokážeš tak detailně šmírovat.
|
04.06.2026 - 16:22
|
04.06.2026 - 14:36
Dota Slunská: Ano...šuplíky bezedné a beznocé.
|
04.06.2026 - 14:34
Dota Slunská: Ano, velmi často se rozhoduje, bude-li přijata. Ještě že máme boha.
|


