René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.04.2014 - 22:41
zenge: když se dojí ze správného struku;-)st
|
03.04.2014 - 21:36
Mbonita: stačily by jen ty 2 mini:-) bez prostředku
tak by to bylo přímo excelentní |
03.04.2014 - 19:34
krizekkk: Dals to nadvakrát? Nevadí. .-)
|
03.04.2014 - 18:13
René Vulkán: Guanti Rosi: to druhé veledílo mě napadlo později a přišlo mi tak epochální, že jsem nedokázal čekat do dalšího dne až budu moci dát nové dílo
|
03.04.2014 - 10:43
Guanti Rosi: Super, ale je to moc dlouhý. Nechceš to zkusit zkrátit? Mimochodník, když jsem to četla poprvé, nebyl tam ještě pan terapeut. Ten by přece vydal na samostatné dílo. :oD Nééé. Dělám si legraci. Líbí se mi to. Jsou to přesně takové ty vtípky, které proletí rychlostí facky a člověk z nich dostane veselý tik. Prostě sedí. ST :O)
|
03.04.2014 - 09:16
vavaoko: ST
|
03.04.2014 - 08:57
valerie: za opravdu obsahově hodnotnou miny mini ST
|
03.04.2014 - 08:39
6thSun: jsou to prdlouši, ale byli bysme taky, kdyby jsme tam vyrostli, musí se to uvolnit postupně, přirozeně, naštěstí už je to na spadnutí
|
03.04.2014 - 07:38
matousekKkrejca: dost krátká - ST
|
02.04.2014 - 22:05
Mbonita: do snů je třeba odcházet v páru:-) pak neslyšíš a nevidíš...jen okouzlen víš....
|
02.04.2014 - 12:42
valerie: STačí pár slov a tolik v nich ukryto
|
02.04.2014 - 12:37
valerie: vztyč se ve třmenech, to nemá chybu..."No a co?"-Andy Warhol...ST
|
02.04.2014 - 09:15
vavaoko: Síla. ST
|
02.04.2014 - 08:29
Bastet: Dobrá rada nad zlato...
A kdyby přece jen už nešlo mít se dopředu, pořád je tu ještě ta fatální výhoda hořlavin na dřevěným mostě, že... |
01.04.2014 - 22:40
René Vulkán: básněnka: a taky nosím, krom tý noční čepičky, do postele ještě knihu a slez
|
01.04.2014 - 21:17
básněnka: tak ty nosíš noční čepičku... :-)
|
01.04.2014 - 21:14
Květka Š.: ST))
|
01.04.2014 - 20:07
matousekKkrejca: dostalo mě to samé co Lilith - výborné ST
|
01.04.2014 - 19:48
Lilith: Měj se dopředu
a kufr vzpomínek spoutej v řemenech Vztyč se ve třmenech tohle mě dostalo :-) ST |
01.04.2014 - 19:38
krizekkk: Já na noc telefon vypínám. ST .)
|


