René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.04.2014 - 13:15
Bastet: Ono býti trilobitem
je naprd, věř mi, teď to víš buď tě něco slupne hbitě či se v šutr proměníš nechápu jen, kam se řítí ten pomatený dnešní svět - nežli, kámo, býti v řiti to FAKT je lepší zkamenět... |
08.04.2014 - 12:44
vavaoko: ST
|
08.04.2014 - 11:13
Květka Š.: ST))
|
08.04.2014 - 11:03
básněnka: Trilobiti měli bytí a že byli, měli býlí, celí bílý, věnce asi trilovili;-)
|
08.04.2014 - 10:47
HANKA: Super..ST..:-))
|
07.04.2014 - 19:36
krizekkk: ST*
|
07.04.2014 - 09:17
echinacea: Nápaditosti při roubování není nikdy dost (chichi)
|
05.04.2014 - 19:23
myšlenka pouhá: :) ST
|
05.04.2014 - 17:15
churry: ...k zazpívání...
|
04.04.2014 - 17:46
já.x.ty.y.: super ST
|
04.04.2014 - 16:51
René Vulkán: Bastet:
snad Bůh dá nápad nový dalšímu Adamovi ... že jabka nedělají dobře v střevě a rozmluví to Evě |
04.04.2014 - 15:17
zenge: však za to šel Roubal sedět;-)
ST |
04.04.2014 - 14:45
Bastet: Jo, kdyby, příteli,
šlo jenom o pumu... Pořád tu šeptač je pod hávem Rozumu ševelí: Výš a dál a taky do hlubin! Člověk se ochotně sám smete z paluby Byla kdys hranice, velela: Tady stát! Však hlasem úlisným smazal ji tenkrát had... |
04.04.2014 - 13:28
|
04.04.2014 - 13:17
labuť: Terapeut nikdy nespí.... :-)
|
04.04.2014 - 11:51
E.T.Jane: Když máš roupy, jdi na rouby :) **
Líbí se mi |
04.04.2014 - 11:36
René Vulkán: Bastet:
Šroubí rouby jámu hloubí Šroubují i matice Nepostřehli nebezpečí vylomili petlice Prý nechtěli být nevzdělaní nechtěli být guma Teď však ve dne v noc straší vodíková puma |
04.04.2014 - 11:28
René Vulkán: Bastet: výborný!
|
04.04.2014 - 09:54
vavaoko: ST
|
04.04.2014 - 09:36
Bastet: Šroubí rouby
jámu hloubí klonům už se klaní Proč je nikdo nepochválí? Vždyť si větev podřezali v touze po poznání.... |


