René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
08.04.2014 - 13:15
Bastet: Ono býti trilobitem
je naprd, věř mi, teď to víš
buď tě něco slupne hbitě
či se v šutr proměníš

nechápu jen, kam se řítí
ten pomatený dnešní svět
- nežli, kámo, býti v řiti
to FAKT je lepší zkamenět...
08.04.2014 - 12:44
08.04.2014 - 11:13
08.04.2014 - 11:03
básněnka: Trilobiti měli bytí a že byli, měli býlí, celí bílý, věnce asi trilovili;-)
08.04.2014 - 10:47
HANKA: Super..ST..:-))
07.04.2014 - 19:36
07.04.2014 - 09:17
echinacea: Nápaditosti při roubování není nikdy dost (chichi)
05.04.2014 - 19:23
05.04.2014 - 17:15
churry: ...k zazpívání...
04.04.2014 - 17:46
já.x.ty.y.: super ST
04.04.2014 - 16:51
René Vulkán: Bastet:
snad Bůh dá
nápad nový
dalšímu Adamovi

... že jabka nedělají
dobře v střevě
a rozmluví to Evě
04.04.2014 - 15:17
zenge: však za to šel Roubal sedět;-)
ST
04.04.2014 - 14:45
Bastet: Jo, kdyby, příteli,
šlo jenom o pumu...
Pořád tu šeptač je
pod hávem Rozumu
ševelí: Výš a dál
a taky do hlubin!
Člověk se ochotně
sám smete z paluby
Byla kdys hranice,
velela: Tady stát!
Však hlasem úlisným
smazal ji tenkrát had...
04.04.2014 - 13:28
Lota: .
co platno jest,
když čas ještě nedozrál pro duši
.
04.04.2014 - 13:17
labuť: Terapeut nikdy nespí.... :-)
04.04.2014 - 11:51
E.T.Jane: Když máš roupy, jdi na rouby :) **
Líbí se mi
04.04.2014 - 11:36
René Vulkán: Bastet:
Šroubí rouby
jámu hloubí
Šroubují i matice

Nepostřehli nebezpečí
vylomili petlice

Prý nechtěli být nevzdělaní
nechtěli být guma
Teď však ve dne v noc straší
vodíková puma
04.04.2014 - 11:28
René Vulkán: Bastet: výborný!
04.04.2014 - 09:54
04.04.2014 - 09:36
Bastet: Šroubí rouby
jámu hloubí
klonům už se klaní
Proč je nikdo nepochválí?
Vždyť si větev podřezali
v touze po poznání....
1 ... 428|429|430|431|432|433|434|435|436 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku