René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
04.05.2014 - 01:25
zelená víla: bulvár je svinstvo... a Iveta mohla být... a ač jsem ji neposlouchala, je mi to líto.. ale mohla být, kdyby i ti, co se pasují za přátele byli víc... dojem...
03.05.2014 - 23:57
zelená víla: kéž by...
03.05.2014 - 22:26
HANKA: Krásná vzpomínka..ST
03.05.2014 - 22:23
Stolenheart: Tohle vypadá jak nějaká říkanka pro děti :D nebo pohádka před spaním ..
03.05.2014 - 21:12
básněnka: a píšu na obliny
pro impresária zvláštní vůně
že srdce stůně tesařovou tkání
a tvrdě dobývané
se dřevem brání...
03.05.2014 - 20:34
Guanti Rosi: Mezi hoblinami a dřevem vůbec to krásně voní. Hobliny taky krásně hoří, ve starých kachlových kamnech a popel z nich je jak jemná, šedá mouka. Vymetala jsem ho peroutkou z husího křídla, jako dítě v jídelně u babičky. Ještě tam pořád stojí. Tak. Na to jsem si vzpomněla po dočtení tvé básně. Je tedy krásná, protože dál podněcuje fantazii. ST :O)
03.05.2014 - 20:25
Lilith: Voňavá, zakroucená slůvka... :-)
ST
03.05.2014 - 19:57
Aiurytjuel: Krásná slůvka, ST :))
03.05.2014 - 19:35
Bára: ST a co teprve vůně hoblin.....Úplně jsem si to předSTavila.
03.05.2014 - 19:13
Stolenheart: Sám o tom vim svý, protože jsem se tam i jednou objevil ...:( :( respektive na jeho stránkách ...:(
03.05.2014 - 18:37
Kajuta: ST! a záložna. :) Kvítí hoblin je skvělý
02.05.2014 - 23:34
Slávka: Jsi odvážnější než já :*). Mám také mini z min, ale netroufám si ji zveřejnit.
Uf. Tvoje katastrofa mě donutila ke zpovědi :*).
01.05.2014 - 09:04
01.05.2014 - 01:46
René Vulkán: myšlenka pouhá: ok
30.04.2014 - 22:38
Lilith: souhlasím...
ST
30.04.2014 - 19:19
30.04.2014 - 18:59
krizekkk: ST ...
30.04.2014 - 17:55
myšlenka pouhá: Bulvár je "šmejd" ale ruku na srdce... víc jak polovina celebrit je za něj vděčná.. tím že se o nich píše v bulváru neupadají v zapomnění!! Iveta měla problém a za ten bulvár nemohl... Mimochodem... když někoho milujete a ztratíte ho... jste schopni téměř okamžitě po zjištění, že je po smrti o něm dávat rozhovory do novin a televize ?! Pan Rychtář ano... o čempak to svědčí?!
Ale tím se samozřejmě bulváru nezastávám...
30.04.2014 - 12:46
PierRe Vesper: René Vulkán:
Přesně tak. To je jak když jsem před pár týdny koukal v televizi na fotbal Sralta proti už nevím komu. A ti komentátoři byli tak prosparťanský, až to bylo nechutný.
Soupeř Spartu netlačil, ona jen přestala hrát. Nebylo tam 22 hráčů, ale podle komentování jen 11 v červených dresech. A když měl míč Lafata, komentátoři měli orgasmus. Hnus tohle...
30.04.2014 - 12:30
Jana M.: Podepisuji a souhlasím v plném rozsahu.

Jenom jsem zvědavá, o kom výše dotyční budou teď psát. Ale věřím, že brzy nějakou psychicky labilní veřejně známou osobu vyčmuchají.
1 ... 422|423|424|425|426|427|428|429|430 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku