René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.05.2014 - 16:36
|
07.05.2014 - 16:01
HANKA: Dávám ST..:-)
|
07.05.2014 - 12:29
|
07.05.2014 - 12:26
ttragelaf: .. uff.. ST
|
07.05.2014 - 12:10
Lota: .
ano, jc to vyznal i za mě tak to cítím ve všech Tvých zamyšleních . a dnešní Tvoje myšlenka se mně obzvlášť líbí všechno je jen v nás a nad tím smrt nemá moc . třebaže chybí nám ta hmatatelnost :'( |
07.05.2014 - 10:53
jc senior: Tvé filozofické postřehy v jemném rýmu nejen pobaví, ale vedou k zamyšlení, kdo se smrti nebojí?
* |
07.05.2014 - 09:24
vavaoko: Pravda. ST
|
06.05.2014 - 20:29
Lilith: a pak žíznivé pohlazení... ;-)
ST |
06.05.2014 - 20:20
|
06.05.2014 - 19:53
krizekkk: Já vím.
|
06.05.2014 - 17:47
Aiurytjuel: Nádhera ... :))) ST
|
06.05.2014 - 11:06
HANKA: ST..:-)
|
05.05.2014 - 22:02
Maryje...: ST za vůni hoblin....
|
05.05.2014 - 21:51
René Vulkán: krizekkk: Křižáku, díky, početl jsem si do sytosti
|
05.05.2014 - 21:37
|
04.05.2014 - 20:02
|
04.05.2014 - 19:31
René Vulkán: krizekkk: Jé, ty jsi poznal,že jde o vydavatele Floriana, přítele B. Reynka
|
04.05.2014 - 19:25
krizekkk: STaroříšská...
|
04.05.2014 - 14:07
Mbonita: život je pravda...pravda je život
|
04.05.2014 - 09:18
vavaoko: ST
|


