René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.04.2014 - 17:57
kavec: Haleluja . ST Jirka
|
15.04.2014 - 16:49
zenge: je hezká ta tvá velikonoční
ST |
15.04.2014 - 07:38
Maryje...: ST-super,co dodat ?
|
15.04.2014 - 07:36
Maryje...: ST...lípám i Tobě
|
15.04.2014 - 07:33
Maryje...: Je moc pěkná,eroticky něžný ST píšu
|
14.04.2014 - 22:57
TetaKazi: ST - nejen za "rolety" :)
|
14.04.2014 - 20:39
Mbonita: ach ty vášně světa...
pohltí i trápí...léta |
14.04.2014 - 17:18
krizekkk: Jo, ten incest se tam dere. Ale ne zase tak výrazně, je v tom fígl. ST ,)
|
14.04.2014 - 16:54
kavec: Umlčím světlo roletami ... tak to mě dostalo . St jirka
|
14.04.2014 - 15:56
svetlana astachova: Taky jsi mne zmátl. Podařená.ST.
|
14.04.2014 - 12:26
myšlenka pouhá: Hmmm.... ST !!!
|
14.04.2014 - 10:56
vavaoko: Je to zřetelné. ST
|
14.04.2014 - 10:43
valerie: René Vulkán: jasně že je
|
14.04.2014 - 08:35
|
14.04.2014 - 00:14
Guanti Rosi: Jen aby to nebyla Salome. Pozor na hlavu. To by mohlo být pěkně nebezpečné nakouknutí pod závoje. :O) ST
|
13.04.2014 - 23:35
René Vulkán: valerie: když jsem to psal, taky mě napadlo, aby to nebylo vykládáno incestně, ale snad je správný smysl zřetelný
|
13.04.2014 - 22:39
valerie: když jsem se dostala ke slovu maminko tak jsem se trochu lekla:-) ne, je moc hezká ta básnička a právě ten závěr ji dělá ještě hezčí ST
|
13.04.2014 - 21:34
|
13.04.2014 - 21:21
|
13.04.2014 - 21:14
|


