René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.04.2014 - 12:29
René Vulkán: PierRe Vesper: Máš pravdu, není to jen bulvár, ale podobné móresy mají všude možně, dokonce i ti, kterým se říká - veřejnoprávní
|
30.04.2014 - 10:33
PierRe Vesper: Tady celkově je ten problém, že nejen bulvár, ale i ostatní sdělovací prostředky nejsou objektivní. On stačí nějaký vtípek na toho, nebo jiného a už je vidět zaujatost.
|
30.04.2014 - 09:41
valerie: no, je spousta pravdy v tvém článku, Iveta byla skutečně štvanou zvěří a nikoho nenapadlo kam až to vše dospěje, všichni jí předpovídali že se uchlaSTá, ona však skončila svůj život snad až nečekaně, to jen citlivý a empatičtí lidé(což se nedá říct o novinářích bulváru)ji litovali a upřímně jí přáli aby jí dali klid, bylo to jen zesměšňování, no Iveta už klid má, něco ti povím, včera jsem sledovala Top magazín o ní a měla jsem slzy v očích, možná je mám i teď, ona byla přecitlivělá a její fungování v showbiznise ji prostě dovedlo až k takovému konci, alespoň všem konečně dala najevo své zoufalství, kterému možná mnozí nevěřili, bohužel fatálně pro ni, bohužel se z toho stejně nikdo neponaučí a najdou si další štvanou zvěř...díky za takový článek
|
30.04.2014 - 09:13
vavaoko: ST
|
30.04.2014 - 08:17
René Vulkán: Bára: Rád ti poradím, jsem odborník :-)
je smutnej a sám, pořiď mu dalšího :-) |
29.04.2014 - 22:53
Bára: I psi mají své dny. Ten můj teď taky vyje. Tak nevím, čím to je. ST.
|
29.04.2014 - 20:17
zenge: dobrá rada vod Strnada;-)
|
29.04.2014 - 19:58
krizekkk: No, dočetl jsem... :-) ST
|
29.04.2014 - 18:50
Jana M.: Chodívám kolem zahrady, kde mají dva malamuty - a kdo to na "vlastní uši" nezažil, netuší, jak strašný kravál dělají!
Že by tahle básnička byla o nich? |
29.04.2014 - 17:50
Guanti Rosi: A vyjí, vyjí stále dál,
mnohem víc než by si pán přál, tenhleten pes malamutí i s kámošem je balamutí. Udělali lidičkové chybu, protože se sekli, místo do kámoše měli vrazit prachy do sličné psí slečny. :oD ST jako celé psí spřežení i s eskymákem. :O) |
29.04.2014 - 17:43
valerie: :-) za :-) a navíc ST
|
29.04.2014 - 16:37
Bastet: Svorně ti psi ve dvojici
prozpěvují při měsíci Že se lehce neusíná? Ona Luna je tím vinna zírá jako oko rybí Sestřelte ji! Bezpochyby prospějete psům i sobě tma bude a klid jak v hrobě... Odměny nežádám ani sladce přeju: Sladké spaní.... |
26.04.2014 - 14:05
krizekkk: Na mě až moc dlouhé... :)
|
25.04.2014 - 07:41
|
23.04.2014 - 22:12
Maryje...: ...s úžasem ....ST
|
23.04.2014 - 22:08
Maryje...: ...já ti narvu ST ツ
|
23.04.2014 - 22:05
Maryje...: Prolouskala jsem se, až ke konci- a nelituji ツ ST
|
23.04.2014 - 21:21
HANKA: S úsměvem ..:-)
|
23.04.2014 - 21:15
HANKA: Super dílo..ST:-)
|
23.04.2014 - 19:44
Lilith: Šmarjá... to byla fuška... :-)
ST |


