René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
30.04.2014 - 12:29
René Vulkán: PierRe Vesper: Máš pravdu, není to jen bulvár, ale podobné móresy mají všude možně, dokonce i ti, kterým se říká - veřejnoprávní
30.04.2014 - 10:33
PierRe Vesper: Tady celkově je ten problém, že nejen bulvár, ale i ostatní sdělovací prostředky nejsou objektivní. On stačí nějaký vtípek na toho, nebo jiného a už je vidět zaujatost.
30.04.2014 - 09:41
valerie: no, je spousta pravdy v tvém článku, Iveta byla skutečně štvanou zvěří a nikoho nenapadlo kam až to vše dospěje, všichni jí předpovídali že se uchlaSTá, ona však skončila svůj život snad až nečekaně, to jen citlivý a empatičtí lidé(což se nedá říct o novinářích bulváru)ji litovali a upřímně jí přáli aby jí dali klid, bylo to jen zesměšňování, no Iveta už klid má, něco ti povím, včera jsem sledovala Top magazín o ní a měla jsem slzy v očích, možná je mám i teď, ona byla přecitlivělá a její fungování v showbiznise ji prostě dovedlo až k takovému konci, alespoň všem konečně dala najevo své zoufalství, kterému možná mnozí nevěřili, bohužel fatálně pro ni, bohužel se z toho stejně nikdo neponaučí a najdou si další štvanou zvěř...díky za takový článek
30.04.2014 - 09:13
30.04.2014 - 08:17
René Vulkán: Bára: Rád ti poradím, jsem odborník :-)
je smutnej a sám, pořiď mu dalšího :-)
29.04.2014 - 22:53
Bára: I psi mají své dny. Ten můj teď taky vyje. Tak nevím, čím to je. ST.
29.04.2014 - 20:17
zenge: dobrá rada vod Strnada;-)
29.04.2014 - 19:58
krizekkk: No, dočetl jsem... :-) ST
29.04.2014 - 18:50
Jana M.: Chodívám kolem zahrady, kde mají dva malamuty - a kdo to na "vlastní uši" nezažil, netuší, jak strašný kravál dělají!
Že by tahle básnička byla o nich?
29.04.2014 - 17:50
Guanti Rosi: A vyjí, vyjí stále dál,
mnohem víc než by si pán přál,
tenhleten pes malamutí
i s kámošem je balamutí.
Udělali lidičkové chybu,
protože se sekli,
místo do kámoše měli vrazit prachy
do sličné psí slečny. :oD

ST jako celé psí spřežení i s eskymákem. :O)
29.04.2014 - 17:43
valerie: :-) za :-) a navíc ST
29.04.2014 - 16:37
Bastet: Svorně ti psi ve dvojici
prozpěvují při měsíci
Že se lehce neusíná?
Ona Luna je tím vinna
zírá jako oko rybí
Sestřelte ji! Bezpochyby
prospějete psům i sobě
tma bude a klid jak v hrobě...
Odměny nežádám ani
sladce přeju: Sladké spaní....
26.04.2014 - 14:05
krizekkk: Na mě až moc dlouhé... :)
25.04.2014 - 07:41
E.T.Jane: vynikající
viny-kající **
(přelouskání této tvé bylo zdlouhavé, ale dala jsem to) :)
23.04.2014 - 22:12
Maryje...: ...s úžasem ....ST
23.04.2014 - 22:08
Maryje...: ...já ti narvu ST ツ
23.04.2014 - 22:05
Maryje...: Prolouskala jsem se, až ke konci- a nelituji ツ ST
23.04.2014 - 21:21
HANKA: S úsměvem ..:-)
23.04.2014 - 21:15
HANKA: Super dílo..ST:-)
23.04.2014 - 19:44
Lilith: Šmarjá... to byla fuška... :-)
ST
1 ... 423|424|425|426|427|428|429|430|431 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku