René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.05.2014 - 12:55
jitka.svobodova: podat si ruce a stisknout dlaň....ST
|
13.05.2014 - 12:52
jitka.svobodova: líbí se mi komentář od básněnky....přesně tak bych se asi vyjádřila já....ST 1*
|
13.05.2014 - 12:49
jitka.svobodova: báseň má v sobě sílu.....ST
|
13.05.2014 - 06:47
nejsembásník: přečetla jsem jedním dechem od začátku do konce,
prorok, který nikdy neměl kolem sebe příznivce... |
12.05.2014 - 21:05
Maryje...: ST
|
12.05.2014 - 19:31
Maryje...: Super- ST
|
12.05.2014 - 19:26
krizekkk: Ano. ST
|
12.05.2014 - 19:02
|
12.05.2014 - 18:16
Ardina: Je určitě dobré si jeho nářek připomínat a nejen v Izraeli...ST
|
12.05.2014 - 17:12
jc senior: Kdo ještě slyší Jeremijášův pláč, přehlušený údery zpupného lidství?
* |
12.05.2014 - 15:23
HANKA: Byl to velký muž od Boha...ST
|
12.05.2014 - 14:05
|
12.05.2014 - 11:27
René Vulkán: vavaoko: že jo? :-)
|
12.05.2014 - 11:22
vavaoko: Skvěle. ST
|
09.05.2014 - 21:11
Guanti Rosi: Dobrá myšlenka. Ve slovech nám lze zůstat živými, a někteří tichem i slovy umírají. Mám ráda, když kohouti na poplach kokrhají a tu dámu zubatou od nás daleko zaplaší. Ještě je třeba se hodně smát, protože smutku přijde mnoho. ST :O)
|
08.05.2014 - 20:12
zenge: tak jeST
|
08.05.2014 - 19:23
krizekkk: ST
|
07.05.2014 - 22:07
Bára: Plaše jsem se zamyslila nad tvými slovy a za to filozofické zamýšlení dám ST.
|
07.05.2014 - 20:30
Aiurytjuel: Och ... ST...
|
07.05.2014 - 19:33
Lilith: Hmmm... souhlasím...
ST |


