M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.02.2019 - 09:21
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
|
01.02.2019 - 08:22
vavaoko: ST
|
01.02.2019 - 08:12
M.A.Rek: ttragelaf: Kajuta: Napadá mne poděkovat. Díky. :O)
|
01.02.2019 - 05:53
|
01.02.2019 - 04:00
ttragelaf: báseň je chůze v obleku
a tohle: ..... ........ ............. ................... ......................... ................................ ----+-o je pád ze schodů Na každej pád jsi ty nespadl. ....... v dobré víře nespadneš. I když se nedíváš pod nohy. STejně jsi to napsal parádně. |
31.01.2019 - 18:05
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju. To "zalehnutí" mi připomenulo jeden pěkný Churchillův výrok: Nikdy jsem nestál, když jsem si mohl sednout, a nikdy jsem neseděl, když jsem si mohl lehnout.
|
31.01.2019 - 18:02
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
31.01.2019 - 18:01
M.A.Rek: Špáďa: Díky za návštěvu. Však naší generaci to umění taky unikalo. A mnohým uniká dodnes. Však se také spíš učilo, a stále učí, víc poslouchat, než naslouchat.
|
31.01.2019 - 17:53
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju za návštěvu. I zde se dá něco pochytit: https://www.inadhled.cz/zajimavosti/dejiny-naroda-ceskeho-miry-v
ahy-aneb-co-je-mandel/ |
31.01.2019 - 17:50
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
31.01.2019 - 17:42
|
31.01.2019 - 17:33
Špáďa: Umění naslouchat, to mladým často chybí.
A pak se jen diví, že život vrší chyby. |
31.01.2019 - 17:31
M.A.Rek: valerie: Děkuju za nelenivou zacházku v čase.
Lenost je prý únava ještě před započatou prací. Moc hezká definice. |
31.01.2019 - 17:26
valerie: hezké veršování mimochodem :-) no a téma neotřelé, musím jen pochválit, všichni jsme ta nejrychlejší tak nevím, kde se v někom bere lenoST
|
31.01.2019 - 17:24
Květka Š.: to je pěkný...ST...
|
31.01.2019 - 17:20
Špáďa: Někdy snad lze tvrdit, že šlo o přeslech.
Však přeji ti, by k palbě vždycky dobřes leh, páč pálit vždy od boku, jenom ve stoje, hnedky je rána v oku, což na ..... je. |
31.01.2019 - 17:16
Květka Š.: ST***
|
31.01.2019 - 16:55
M.A.Rek: valerie: Snažím se vážit, a myslím, že slovo "děkuju" je dobře zvážené i volené a hodí se právě sem. :O)
|
31.01.2019 - 16:49
valerie: kolikrát mě napadlo něco podobného ale nikdy jsem to nedovedla takhle zpracovat, bezva, važme slova, dovedou hodně ranit, bohužel ti nejbližší jsou často tím nejlepším terčem ST
|
30.01.2019 - 22:30
M.A.Rek: Lilith: Verena: Děkuju.
|


