M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
01.02.2019 - 09:21
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
01.02.2019 - 08:22
01.02.2019 - 08:12
M.A.Rek: ttragelaf: Kajuta: Napadá mne poděkovat. Díky. :O)
01.02.2019 - 05:53
Kajuta: To by mne nikdy nenapadlo :)

Skvělé :-) ST
01.02.2019 - 04:00
ttragelaf: báseň je chůze v obleku

a tohle:

.....
........
.............
...................
.........................
................................ ----+-o

je pád ze schodů

Na každej pád jsi ty nespadl.
....... v dobré víře nespadneš.
I když se nedíváš pod nohy.

STejně jsi to napsal parádně.
31.01.2019 - 18:05
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju. To "zalehnutí" mi připomenulo jeden pěkný Churchillův výrok: Nikdy jsem nestál, když jsem si mohl sednout, a nikdy jsem neseděl, když jsem si mohl lehnout.
31.01.2019 - 18:02
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
31.01.2019 - 18:01
M.A.Rek: Špáďa: Díky za návštěvu. Však naší generaci to umění taky unikalo. A mnohým uniká dodnes. Však se také spíš učilo, a stále učí, víc poslouchat, než naslouchat.
31.01.2019 - 17:53
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju za návštěvu. I zde se dá něco pochytit: https://www.inadhled.cz/zajimavosti/dejiny-naroda-ceskeho-miry-v
ahy-aneb-co-je-mandel/
31.01.2019 - 17:50
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
31.01.2019 - 17:42
Špáďa: Mnozí by rádi věděli,
jak počítat s mandeli:
      Mandel, toť čtvrt kopy,
      v něj staví se snopy.
31.01.2019 - 17:33
Špáďa: Umění naslouchat, to mladým často chybí.
A pak se jen diví, že život vrší chyby.
31.01.2019 - 17:31
M.A.Rek: valerie: Děkuju za nelenivou zacházku v čase.

Lenost je prý únava ještě před započatou prací. Moc hezká definice.
31.01.2019 - 17:26
valerie: hezké veršování mimochodem :-) no a téma neotřelé, musím jen pochválit, všichni jsme ta nejrychlejší tak nevím, kde se v někom bere lenoST
31.01.2019 - 17:24
Květka Š.: to je pěkný...ST...
31.01.2019 - 17:20
Špáďa: Někdy snad lze tvrdit, že šlo o přeslech.
Však přeji ti, by k palbě vždycky dobřes leh,
páč pálit vždy od boku, jenom ve stoje,
hnedky je rána v oku, což na ..... je.
31.01.2019 - 17:16
31.01.2019 - 16:55
M.A.Rek: valerie: Snažím se vážit, a myslím, že slovo "děkuju" je dobře zvážené i volené a hodí se právě sem. :O)
31.01.2019 - 16:49
valerie: kolikrát mě napadlo něco podobného ale nikdy jsem to nedovedla takhle zpracovat, bezva, važme slova, dovedou hodně ranit, bohužel ti nejbližší jsou často tím nejlepším terčem ST
30.01.2019 - 22:30
M.A.Rek: Lilith: Verena: Děkuju.
1 ... 259|260|261|262|263|264|265|266|267 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku