M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2019 - 13:41
matousekKkrejca: Když jsem byl malý, jezdil jsem na prázdniny k babičce a tam pípala kuřátka a to bylo docela hezké, ale jinak pěkná báseň... ST
|
03.02.2019 - 10:40
M.A.Rek: vavaoko: Kapka: Pípnu jen, děkuju.
|
03.02.2019 - 10:04
Kapka: :-) pobavilo, ač k smíchu není pravdivé tvé vylíčení - ST
|
03.02.2019 - 09:42
vavaoko: Pavlov by záviděl. Jsme dobře vycvičení.
ST |
03.02.2019 - 08:59
M.A.Rek: Kajuta: Děkuji za pípnutí a přeji sdílnou pípu.
|
03.02.2019 - 06:21
Kajuta: Píííp. Příchod na směnu - čipové zařízení.
To mi zní sladce jenom nazpátek. :-) Lepší než píp je jistě pípa, až na toho opilce. :-)) ST |
02.02.2019 - 19:28
M.A.Rek: kasparoza: Jj, děkuju.
|
02.02.2019 - 19:26
M.A.Rek: Psavec: Tvé neduhy čtu rád. Děkuju.
|
02.02.2019 - 19:19
kasparoza: jen si tak poletují kolem,
vejdou dveřmi, vyletí dvorem a když pán bůh dopustí i motyka prý spustí :-) |
02.02.2019 - 19:11
Psavec: Také jsem byl napaden neduhem, ST.
|
02.02.2019 - 18:21
M.A.Rek: René Vulkán: Jéé, děkuju. Ježto se ale znám, přikláním se spíše k pojetí starořeckému, kdy mi jsou našeptávány shora (v božských, nikoli politických dimenzích) prostřednictvím múz.
|
02.02.2019 - 12:49
René Vulkán: básně tě už napadly
už dost jsi jich vynalezl |
01.02.2019 - 18:15
M.A.Rek: byron: Děkuju. :O)
|
01.02.2019 - 18:10
byron: Rozhodně tvé dílko nenapadnu jako nevkusné...ba právě naopak...musím pochválit tvůj nápad ho sem vložit:-).
ST |
01.02.2019 - 17:59
M.A.Rek: Kapka: matousekKkrejca: Lilith: Na každý pád, děkuji Vám, za návštěvu jsem rád.
|
01.02.2019 - 17:39
Lilith: Mne zas napadlo, dát ti za toto skvělé dílko ST :-)
|
01.02.2019 - 17:39
matousekKkrejca: Tak tahle tě dobře napadla... ST
|
01.02.2019 - 17:38
Kapka: ST
|
01.02.2019 - 12:36
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
01.02.2019 - 10:21
Psavec: Za ST.
|


