M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2019 - 13:41
matousekKkrejca: Když jsem byl malý, jezdil jsem na prázdniny k babičce a tam pípala kuřátka a to bylo docela hezké, ale jinak pěkná báseň... ST
03.02.2019 - 10:40
M.A.Rek: vavaoko: Kapka: Pípnu jen, děkuju.
03.02.2019 - 10:04
Kapka: :-) pobavilo, ač k smíchu není pravdivé tvé vylíčení - ST
03.02.2019 - 09:42
vavaoko: Pavlov by záviděl. Jsme dobře vycvičení.
ST
03.02.2019 - 08:59
M.A.Rek: Kajuta: Děkuji za pípnutí a přeji sdílnou pípu.
03.02.2019 - 06:21
Kajuta: Píííp. Příchod na směnu - čipové zařízení.
To mi zní sladce jenom nazpátek. :-)

Lepší než píp je jistě pípa, až na toho opilce. :-))

ST
02.02.2019 - 19:28
M.A.Rek: kasparoza: Jj, děkuju.
02.02.2019 - 19:26
M.A.Rek: Psavec: Tvé neduhy čtu rád. Děkuju.
02.02.2019 - 19:19
kasparoza: jen si tak poletují kolem,
vejdou dveřmi, vyletí dvorem
a když pán bůh dopustí
i motyka prý spustí :-)
02.02.2019 - 19:11
Psavec: Také jsem byl napaden neduhem, ST.
02.02.2019 - 18:21
M.A.Rek: René Vulkán: Jéé, děkuju. Ježto se ale znám, přikláním se spíše k pojetí starořeckému, kdy mi jsou našeptávány shora (v božských, nikoli politických dimenzích) prostřednictvím múz.
02.02.2019 - 12:49
René Vulkán: básně tě už napadly
už dost jsi jich vynalezl
01.02.2019 - 18:15
M.A.Rek: byron: Děkuju. :O)
01.02.2019 - 18:10
byron: Rozhodně tvé dílko nenapadnu jako nevkusné...ba právě naopak...musím pochválit tvůj nápad ho sem vložit:-).
ST
01.02.2019 - 17:59
M.A.Rek: Kapka: matousekKkrejca: Lilith: Na každý pád, děkuji Vám, za návštěvu jsem rád.
01.02.2019 - 17:39
Lilith: Mne zas napadlo, dát ti za toto skvělé dílko ST :-)
01.02.2019 - 17:39
matousekKkrejca: Tak tahle tě dobře napadla... ST
01.02.2019 - 17:38
Kapka: ST
01.02.2019 - 12:36
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
01.02.2019 - 10:21
Psavec: Za ST.
1 ... 258|259|260|261|262|263|264|265|266 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku