M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.01.2019 - 15:55
M.A.Rek: Květka Š.: Netuctové děkuju.
|
22.01.2019 - 15:55
M.A.Rek: Kajuta: Hazentla: Květka Š.: Děkuji za milou návštěvu.
|
22.01.2019 - 15:51
Kajuta: ST, i vtipným komentářům :-)
|
22.01.2019 - 15:40
Květka Š.: tak do další kopy ať se básně kupí....ST...(:-O)
|
22.01.2019 - 15:25
Květka Š.: ale ať si zrovna nekýchne...ST...
|
22.01.2019 - 09:03
Hazentla: když vzhlédnu, vím ;-)
|
22.01.2019 - 07:34
M.A.Rek: Kapka: Děkuju. Ach ty děravé pláště, aby nám z nich jednou neufoukly duše...
|
22.01.2019 - 05:06
Kapka: Povedené. ST
Do muže též (není to lež) nevidíš, pod nosem knírek, o jednu z dírek méně, tu jiSTě nezávidí ženě, právě naopak... :-) |
20.01.2019 - 19:45
M.A.Rek: Lilith: Psavec: Děkuju moc.
|
20.01.2019 - 19:44
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
20.01.2019 - 19:16
Psavec: Velká gratulace, ST.
|
20.01.2019 - 19:01
Lilith: Gratulacion k první kopě :-)
S úsměvem ST* |
20.01.2019 - 18:42
Psavec: ST stačí.
|
20.01.2019 - 18:17
M.A.Rek: René Vulkán: Ženy? Těhotné ženy, a jasno? No, nevím? Díky za návštěvu. ;O)
|
20.01.2019 - 18:14
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju, to jsem rád. :O)
|
20.01.2019 - 17:42
René Vulkán: jasno mají těhotné ženy
jejich cesty vedou do Říma |
20.01.2019 - 17:41
René Vulkán: bavila mě
|
20.01.2019 - 15:38
M.A.Rek: Psavec: Děkuju. :O)
|
20.01.2019 - 15:25
Psavec: ST
|
20.01.2019 - 15:16
M.A.Rek: byron: libour: valerie: I Vám děkuju za netuctovou návštěvu a milá slova.
|


