M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2019 - 11:46
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju, to já taky. :O)
|
05.02.2019 - 10:56
Špáďa: Nápad skvělý, trochu ale pro mne předběhl úroveň zpracování. To občas lehce napadá na jednu nohu.
{;~)} |
05.02.2019 - 09:59
vavaoko: Jsem pro bobra.
ST |
05.02.2019 - 09:00
M.A.Rek: Jay Madison: A což teprve, když pipina za pokladnou pípne cenu... Děkuju.
|
05.02.2019 - 08:58
M.A.Rek: Jay Madison: To určitě ne. Děkuju.
|
05.02.2019 - 00:37
Jay Madison: Mě zase neustále napadají blbosti :) ST
|
05.02.2019 - 00:19
Jay Madison: Bohužel to tak skutečně je, dneska pípa všechno a všude. I mražený kuře si na pokladně naposled pípne :D ST
|
04.02.2019 - 20:10
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
04.02.2019 - 20:10
M.A.Rek: Schwalbe: Děkuju.
|
04.02.2019 - 19:53
Psavec: Rád dám ST.
|
04.02.2019 - 19:25
Schwalbe: Tak jeST
|
04.02.2019 - 14:39
M.A.Rek: Milena: Děkuju. No, je toho mnohdy dost, ale taková hrůza to zase není. Stačí si pořídit... viz přání v novém připravovaném příspěvku.
|
04.02.2019 - 14:26
Milena: Jo. Je to hruza. Mas ST
|
03.02.2019 - 20:17
M.A.Rek: Lilith: A já tiše děkuju.
|
03.02.2019 - 20:15
Lilith: Tak raději jen tiše pípnu ST* ;-)
|
03.02.2019 - 19:44
M.A.Rek: byron: Jo, jo, hlavně ať z toho nezpíptomíme. Děkuju.
|
03.02.2019 - 19:41
M.A.Rek: matousekKkrejca: Děkuju. Moje babička měla i kozy. Myslím ty co mečí.
|
03.02.2019 - 17:44
M.A.Rek: Květka Š.: Jééé, děkuju. :O)
|
03.02.2019 - 15:15
Květka Š.: ..napadají pěkně a díky za ně....ST):-)
|
03.02.2019 - 13:44
byron: Jo jo...je to hořce aktuální.
Pípnu ST. |


