M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2019 - 08:33
Romana Šamanka LadyLoba: heh ta rakvicka mi pripomnela oblibene scenky ze Saturnina https://youtu.be/SYEkKwCNwKg
|
07.02.2019 - 05:23
Kapka: SladkoST se sbíhá na jazyku
jdu si dát dortík na svačinu šlehačka na něm podle zvyku s věnečkem, rakvičkou nezahynu :-) |
06.02.2019 - 23:01
Romana Šamanka LadyLoba: asi nizke obranni cislo :-)
|
06.02.2019 - 08:47
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju za návštěvu. No, zaklapávací je mají především pro svůj podvodnícký život, ale opravdu úžasné je využívání této možnosti i proti hluku. Hned bych to bral.
|
06.02.2019 - 08:43
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju. To je skvělý nápad, místo pípnutí třeba zachrochtání. Jen nevím jak by znělo třeba čtvrtchrochtnutí u produktů některých něcokombinátů s obsahem masa 25 %...
|
06.02.2019 - 08:38
Špáďa: Když máš v lese plno bobrů,
ze stromů budeš mít hobru. Nedivím se, že maj zaklapovací uši, vždyť to musí bejt šílenej rambajs, když při hryzání lítaj třísky... |
06.02.2019 - 08:33
Špáďa: Dík za ranní úsměv, píp,
hned se cítím kapet líp. Dřív pípala jen kuřata, poté snad ještě budíky... Teď však opravdu kdeco, co čte karty či čárový kód či zjistí nedovolený pohyb ve vymezené lokalitě. Třeba pokladní v supermarketu musí být z pípání po šichtě tak trochu na cvokhaus, v lepším případě na budku. No ale kdyby jim tam pípáky u každé pokladny nastavili (naladili) na jinou výšku, nejlépe do pentatonické stupnice, byla by z toho docela zajímavá "hudební produkce". Nebo po přečtení čárového kódu vepřového masa by se ozvalo zachrochtání, po hovězím zabučení a obdobně pak zakdákání, zapípání, zahudrování, zamečení, zabečení, zařehtání atd. |
05.02.2019 - 19:57
M.A.Rek: Psavec: Děkuju a nechť ti chutná.
|
05.02.2019 - 19:46
Psavec: ST za bobří pochoutku.
|
05.02.2019 - 19:27
M.A.Rek: Lilith: Děkuju i za všechny bobry. :O)
|
05.02.2019 - 19:21
Lilith: ST za báseň i mletého bobra hihi :-)) byť vařím nerada ;-)
|
05.02.2019 - 19:00
M.A.Rek: byron: Díky a dobrou chuť.
|
05.02.2019 - 17:05
byron: Tak tahle vypečená bobrsoniáda nemá chybu...:-)).
No a jelikož taky vařím, tak díky za fajn recept:-). ST |
05.02.2019 - 16:28
M.A.Rek: matousekKkrejca: Děkuju. Wotomžádná...
|
05.02.2019 - 16:25
matousekKkrejca: Není bobr jako bobr... ST
|
05.02.2019 - 14:16
M.A.Rek: Romana Šamanka LadyLoba: Děkuju a blahopřeji k dobré volbě.
|
05.02.2019 - 14:08
Romana Šamanka LadyLoba: taky jsem pro bobra :-)
|
05.02.2019 - 12:38
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Toho je držet v Tvém případě škoda (pokud se týká i psaní). :O)
|
05.02.2019 - 12:34
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju za komentář. Zpytuji své možnosti, zda by to bylo možné bez pokulhávání. Záměr byl téma odlehčit, tedy místo kulhání spíš skotačení. Rád si přečtu i něco konkrétního. Rád se stále učím, neb kdo učí se, nestárne (tak rychle). Jsem ve všem, vyjma vlastní profese, samoukem. Tedy i v psaní. Rád si vyslechnu cílené rady a připomínky i od ostatních.
Stejné téma, ale neodlehčené, mám rozepsané v dílku "Báseň je striptýz". Uvidíme... |
05.02.2019 - 11:50
Kajuta: Tiché ST..
Držím bobříka mlčení ;-) |


