M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.01.2019 - 10:17
M.A.Rek: vavaoko: holátko: Houpavé a vlnivé díky.
|
28.01.2019 - 09:56
|
28.01.2019 - 00:49
holátko: houpavé ST
|
27.01.2019 - 16:48
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. A stále zůstanou dětmi, že jo? :O)
|
27.01.2019 - 16:44
Květka Š.: ...a vždycky se mají kam vrátit...doma mají stále ten svůj hrneček...ST...
|
27.01.2019 - 10:12
M.A.Rek: Kapka: Tak, tak, děkuju.
|
27.01.2019 - 06:55
|
27.01.2019 - 02:36
M.A.Rek: Jay Madison: ...a snad to tak i vydrží. Děkuju.
|
27.01.2019 - 02:34
Jay Madison: A tak to chodí generaci po generaci :) ST
|
26.01.2019 - 19:26
M.A.Rek: Lilith: ...a bereme to jako samozřejmost až do chvíle, kdy není kam se vrátit. Děkuji, Lil.
|
26.01.2019 - 19:17
Lilith: Všichni jsme byli děti a tak dobře víme, že je fajn mít hnízdo, kam se vracet... ;-)
ST |
26.01.2019 - 18:18
M.A.Rek: byron: Děkuju. Jo, jo, Déjà vu bylo úžasné album.
|
26.01.2019 - 16:48
|
26.01.2019 - 11:54
M.A.Rek: raďo: Děkuju ;O)
|
26.01.2019 - 11:52
raďo: pěkná ST
|
26.01.2019 - 09:39
M.A.Rek: Kajuta: Toulavé děkuju.
|
26.01.2019 - 08:56
|
25.01.2019 - 23:31
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
25.01.2019 - 19:22
Psavec: Zaujala, ST.
|
25.01.2019 - 14:56
M.A.Rek: Květka Š.: Gándhí: Děkuju i za něj...
|


