M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2019 - 08:10
M.A.Rek: Namyšlený mladý budík pípák
s budíkou pipinou na buzení jsou hrrr,
ostouzejí, do pozadí odsouvají,
nemají ho rádi, starého budíka crrr.
Děkujůůů
09.02.2019 - 01:43
René Vulkán: já mám ještě budík
crrrr
08.02.2019 - 17:51
M.A.Rek: valerie: Sladkost, i smyslnost, bych miloval víc, kdybych je měl zakázané. A asi bez ohledu na ty dřevěné důsledky. A wotomtoje... Děkuju
08.02.2019 - 17:46
M.A.Rek: Květka Š.: Sladké děkuju.
08.02.2019 - 17:45
M.A.Rek: Květka Š.: Pípnu děkuju.
08.02.2019 - 17:45
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
08.02.2019 - 14:08
valerie: Zvrhla se tvá básnička, nejdřív jsem vzpomínala na cukrárnu z dětství, no ale rychle jsem se snesla na zem, naštěSTí jestě ne pod zem. A sladký prostě miluju :-)
08.02.2019 - 14:05
Květka Š.: ST...:-)
08.02.2019 - 14:03
Květka Š.: sladké eSTéčko...
08.02.2019 - 13:59
08.02.2019 - 12:15
Gándhí: me guSTa můčo
07.02.2019 - 19:41
M.A.Rek: Lilith: Ublepené slaďoučké děkuju.
07.02.2019 - 19:35
Lilith: To je prostě tak krásně ulepený a sladký a voňavý a kameňákÓzní, že ST nestačí a celou cukrárnu odměním záložkou :-)
čili ST+Z
07.02.2019 - 19:08
M.A.Rek: Kajuta: vavaoko: Děkuji za ochutnání.
07.02.2019 - 18:51
Kajuta: Kdo by odolal? :)

ST
07.02.2019 - 18:34
07.02.2019 - 15:34
M.A.Rek: divoženka1: byron: Děkuju se sladkým úsměvem.
07.02.2019 - 15:26
byron: Těch tvarů máš dílko prostě plné...je to sladké jak zkoumání ženského těla...:-).
Cukrářce vysvětli, že úsměv(to je ten pohyb koutků úst vzhůru k lícním kostem), je někdy sladší, nežli veškerý její sortiment:-).
ST
07.02.2019 - 15:13
divoženka1: smlsla jsem si a šla jsem si vybalit čokoládu ST
07.02.2019 - 10:26
M.A.Rek: Kapka: Sladké děkuju.
1 ... 255|256|257|258|259|260|261|262|263 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku