M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2019 - 08:10
M.A.Rek: Namyšlený mladý budík pípák
s budíkou pipinou na buzení jsou hrrr, ostouzejí, do pozadí odsouvají, nemají ho rádi, starého budíka crrr. Děkujůůů |
09.02.2019 - 01:43
René Vulkán: já mám ještě budík
crrrr |
08.02.2019 - 17:51
M.A.Rek: valerie: Sladkost, i smyslnost, bych miloval víc, kdybych je měl zakázané. A asi bez ohledu na ty dřevěné důsledky. A wotomtoje... Děkuju
|
08.02.2019 - 17:46
M.A.Rek: Květka Š.: Sladké děkuju.
|
08.02.2019 - 17:45
M.A.Rek: Květka Š.: Pípnu děkuju.
|
08.02.2019 - 17:45
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
08.02.2019 - 14:08
valerie: Zvrhla se tvá básnička, nejdřív jsem vzpomínala na cukrárnu z dětství, no ale rychle jsem se snesla na zem, naštěSTí jestě ne pod zem. A sladký prostě miluju :-)
|
08.02.2019 - 14:05
Květka Š.: ST...:-)
|
08.02.2019 - 14:03
Květka Š.: sladké eSTéčko...
|
08.02.2019 - 13:59
Květka Š.: ST...
|
08.02.2019 - 12:15
Gándhí: me guSTa můčo
|
07.02.2019 - 19:41
M.A.Rek: Lilith: Ublepené slaďoučké děkuju.
|
07.02.2019 - 19:35
Lilith: To je prostě tak krásně ulepený a sladký a voňavý a kameňákÓzní, že ST nestačí a celou cukrárnu odměním záložkou :-)
čili ST+Z |
07.02.2019 - 19:08
M.A.Rek: Kajuta: vavaoko: Děkuji za ochutnání.
|
07.02.2019 - 18:51
|
07.02.2019 - 18:34
vavaoko: ST
|
07.02.2019 - 15:34
M.A.Rek: divoženka1: byron: Děkuju se sladkým úsměvem.
|
07.02.2019 - 15:26
byron: Těch tvarů máš dílko prostě plné...je to sladké jak zkoumání ženského těla...:-).
Cukrářce vysvětli, že úsměv(to je ten pohyb koutků úst vzhůru k lícním kostem), je někdy sladší, nežli veškerý její sortiment:-). ST |
07.02.2019 - 15:13
divoženka1: smlsla jsem si a šla jsem si vybalit čokoládu ST
|
07.02.2019 - 10:26
M.A.Rek: Kapka: Sladké děkuju.
|


