M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
30.01.2019 - 21:45
Verena: Umělec ten, jenž žonglovati se slovy umí. ST.
30.01.2019 - 18:58
Lilith: Toť ST
30.01.2019 - 18:35
M.A.Rek: vavaoko: Kajuta: byron: Mírumilovné děkuju. :O)
30.01.2019 - 17:02
byron: Ano...slovo, které již letí, nelze vzíti zpět.
ST
30.01.2019 - 10:10
vavaoko: Jo. ST
30.01.2019 - 08:24
Kajuta: nápaditoST
29.01.2019 - 18:47
M.A.Rek: Špáďa: Jo, jo, protečou kolem a vosolí tě... Děkuju.
29.01.2019 - 17:41
Špáďa: Já cítil ženy, co se o tě pokoušely. Hned od první vlny. Však ony mnohé jim, vlnám podobné jsou!
28.01.2019 - 22:18
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
28.01.2019 - 19:31
Psavec: Dobrá, ST.
28.01.2019 - 19:00
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
28.01.2019 - 18:59
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
28.01.2019 - 18:58
Psavec: Bezva, ST.
28.01.2019 - 17:51
Kapka: Moc hezké, ST
28.01.2019 - 17:17
M.A.Rek: Lilith: byron: Vlnohoupavé děkuju.
28.01.2019 - 17:16
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuji i za připomínku. Goa je skutečně v indii a znamená prý "v oparu". Zavítali jsme tam za jógou. Je nejmladší stát Indie, bývalá portugalská kolonie, a říká se, že kdo Indii chce poznávat, má začít právě tam. Přechod z Evropy není tak tvrdý a drsný. A ta "pláň" je Arabským mořem.
28.01.2019 - 16:53
byron: jak milenky k tobě se vlny prodírají
tak užívej toužebné vlnobraní...:-)
ST
28.01.2019 - 16:28
Lilith: Houpy hou a hop a šuuuum a hou vlny jdou za sebou ST ti přinesou :-)
28.01.2019 - 15:15
ttragelaf: Goa - našel jsem Indii - musí tam být krásně ..
.. o deváté vlně se hodně povídá, prý bývá největší..
jednou - jednou to musím spočítat

ST
28.01.2019 - 13:15
Kajuta: vlnobití
ST chytí :)
1 ... 260|261|262|263|264|265|266|267|268 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku