M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.01.2019 - 21:45
Verena: Umělec ten, jenž žonglovati se slovy umí. ST.
|
30.01.2019 - 18:58
Lilith: Toť ST
|
30.01.2019 - 18:35
M.A.Rek: vavaoko: Kajuta: byron: Mírumilovné děkuju. :O)
|
30.01.2019 - 17:02
byron: Ano...slovo, které již letí, nelze vzíti zpět.
ST |
30.01.2019 - 10:10
vavaoko: Jo. ST
|
30.01.2019 - 08:24
Kajuta: nápaditoST
|
29.01.2019 - 18:47
M.A.Rek: Špáďa: Jo, jo, protečou kolem a vosolí tě... Děkuju.
|
29.01.2019 - 17:41
Špáďa: Já cítil ženy, co se o tě pokoušely. Hned od první vlny. Však ony mnohé jim, vlnám podobné jsou!
|
28.01.2019 - 22:18
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
28.01.2019 - 19:31
Psavec: Dobrá, ST.
|
28.01.2019 - 19:00
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
|
28.01.2019 - 18:59
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
28.01.2019 - 18:58
Psavec: Bezva, ST.
|
28.01.2019 - 17:51
Kapka: Moc hezké, ST
|
28.01.2019 - 17:17
M.A.Rek: Lilith: byron: Vlnohoupavé děkuju.
|
28.01.2019 - 17:16
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuji i za připomínku. Goa je skutečně v indii a znamená prý "v oparu". Zavítali jsme tam za jógou. Je nejmladší stát Indie, bývalá portugalská kolonie, a říká se, že kdo Indii chce poznávat, má začít právě tam. Přechod z Evropy není tak tvrdý a drsný. A ta "pláň" je Arabským mořem.
|
28.01.2019 - 16:53
|
28.01.2019 - 16:28
Lilith: Houpy hou a hop a šuuuum a hou vlny jdou za sebou ST ti přinesou :-)
|
28.01.2019 - 15:15
ttragelaf: Goa - našel jsem Indii - musí tam být krásně ..
.. o deváté vlně se hodně povídá, prý bývá největší.. jednou - jednou to musím spočítat ST |
28.01.2019 - 13:15
Kajuta: vlnobití
ST chytí :) |


