M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
23.02.2019 - 14:39
Kajuta: NápaditoST..
22.02.2019 - 20:29
M.A.Rek: Psavec: ...nebo se vznášej. Děkuju.
22.02.2019 - 19:28
Psavec: Básníku drž se při zemi, ST.
22.02.2019 - 19:19
M.A.Rek: ttragelaf: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju všem za účast se symbolickým kvítkem. Přeji dobrý výhled pod nohy.
22.02.2019 - 17:22
byron: Doufejme
že dílo básníka bude stát za to
když růžičku zašlápl zpět v bláto.
:-)
ST
22.02.2019 - 13:40
ttragelaf: divoký kvítek
bývá zvyklý
zase se narovná
ST
22.02.2019 - 07:30
Kajuta: Květošlap.. a tolik inspirace pod nohama

ST
22.02.2019 - 01:43
Kapka: I to se může STát.
Kvítek krásný, bláhový
prý básničky má rád
tak nikomu nepoví
že na něj básník šláp... :-)
21.02.2019 - 20:29
M.A.Rek: Psavec: Ano, je to velmi starý vtípek. Už moje babička říkala, že jej zná od své babičky. Nově je jen zrýmovaný a doplněný o barokní vyznání. :O)
21.02.2019 - 19:14
Psavec: Tenhle vtípek znám, ST.
20.02.2019 - 21:48
M.A.Rek: byron: Omlouvám se za zklamání, jde o jinou perlu. Děkuju.
20.02.2019 - 21:47
M.A.Rek: Milena: Ani trošičku, já pustil jen tu básničku. Děkuju :O).
20.02.2019 - 21:45
M.A.Rek: ttragelaf: Lilith: Kajuta: Kapka: vavaoko: Borokní děkuju. Barokní hudba a lodě, nemnoho je hezčího...
20.02.2019 - 20:31
Milena: :-) ,Teda, já se rozplývala v romantizmu a pak ten konec, teda, Marku...:-) že se nestydíš? ST
20.02.2019 - 19:47
ttragelaf: přechodníky a baroko
super
ST
20.02.2019 - 19:15
byron: A já už myslel, že píšeš o Manětíně...:-).
ST
20.02.2019 - 18:21
Lilith: Barokně žulivé ST ;-)
20.02.2019 - 16:33
Kajuta: Skvělý, pane hrábě :)

ST
20.02.2019 - 15:55
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
20.02.2019 - 14:41
Květka Š.: ST...:)
1 ... 250|251|252|253|254|255|256|257|258 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku