M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2019 - 21:00
M.A.Rek: Kajuta: Hluboké díky.
25.02.2019 - 11:20
Kajuta: M.A.Rek:

Ukolébavka s hloubkou..

ST
24.02.2019 - 19:07
M.A.Rek: byron:
Děkuji. :O)
24.02.2019 - 19:06
M.A.Rek: ttragelaf: Přemýšlet o tom a reagovat, to bylo mimo jiné jedním z důvodů sepsání tohoto dílka. Děkuji tedy násobně i za obohacující názor.

Bible je úžasná plností jinotajů. Mnohdy se ptám, zda je tam co jiného. Zda jde o jinotaj, netaj, taj či tamtaj.

Podobně jako u starší Atlantidy jsem uvažoval v globálnějším pojetí. Atlantida jako Země, S&G jako státy, civilizace, kultury...
Mne fascinuje, ne v dobrém, božská presumce viny, Boha, kterého sama bible popisuje, že je "Bůh žárlivý, nepromine vám vaše nevěrnosti a hříchy. Mstitel je Hospodin, vládce rozhořčený".

Ale je toho tam daleko víc...
24.02.2019 - 15:51
ttragelaf: několikrát jsem o tom příběhu přemítal
myslím, že nešlo o to, co se děje v S+G

šlo o princip, jak neublížit jedinému spravedlivému


ST
24.02.2019 - 14:12
byron: Rozhodně nebudu cítit žádnou vinu, když ti dám ST.
:-)
24.02.2019 - 13:55
M.A.Rek: Lilith: S poděkováním.
24.02.2019 - 13:54
M.A.Rek: vavaoko: Psavec: libour: Děkuju, budu pokračovat v psaní sem, do tohoto modrého šuplíku.
24.02.2019 - 12:38
Lilith: ST*
24.02.2019 - 11:16
23.02.2019 - 23:09
libour: neplň šuplík...piš lidem s klidem .....ST
23.02.2019 - 22:33
Psavec: Povedená, ST.
23.02.2019 - 20:21
M.A.Rek: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju za podporu, "modrý šuplík" snad stačí...
23.02.2019 - 20:18
M.A.Rek: Lilith: Děkuju a neboj se, některá kvítka nikdo nezašlápne. ;O)
23.02.2019 - 20:14
Lilith: ST ;-)
23.02.2019 - 20:10
Lilith: Ojoj...
ST*
23.02.2019 - 17:20
byron: Rozhodně ti rozumím...mám to obdobně.
Souznící ST.
23.02.2019 - 17:06
Kapka: Mně se líbí, ST
23.02.2019 - 15:01
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. Je to znát, že píšeš pro radost. Přeji Ti i nám brzkou líbačku.
23.02.2019 - 14:52
Květka Š.: ST....
------------------
Verše píšu si pro radost
čas už nechci ošidit
i když včera bylo jaro
dnes muselo se ochladit.
Ale i tak chtěla bych jaro políbit...
-----------------------------
1 ... 249|250|251|252|253|254|255|256|257 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku