M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
26.03.2019 - 19:01
M.A.Rek: byron: To jo, poprve jsem si uvědomil, že mám barevné sny. Děkuju za sousnění.
26.03.2019 - 18:59
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, rád se podívám.
26.03.2019 - 18:08
Lilith: Toť moc zajímavé, já měla sen o zelených prasátkách... i bez toulenu.. eee.. toluenu.. ;-)) Někde je tu povídka o nich :-) "Vykutálená invaze aneb Želví zobáky a zelená prasátka"
Tobě ST
26.03.2019 - 17:03
byron: No jo, koukám, že je to potom pěkná divočina...:-).
ST
26.03.2019 - 16:19
M.A.Rek: Gándhí: Jé, tu já mám po všem... Děkuju.
26.03.2019 - 15:42
Gándhí: po toulenu mám dycky toulavou :D ST
26.03.2019 - 13:24
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
26.03.2019 - 10:58
24.03.2019 - 19:40
M.A.Rek: Lilith: Děkuji Ti. Mňam asi ne, ózní uřčitě. :O)
24.03.2019 - 19:36
Lilith: MňamÓzní ST*
24.03.2019 - 15:53
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. Tak, tak, to se nemá.
24.03.2019 - 15:52
M.A.Rek: Kajuta: Mívám i krásné. Na tyto nerad vzpomínám. Děkuju.
24.03.2019 - 15:04
Kajuta: Ta fantazie..

ST
24.03.2019 - 14:53
Květka Š.: s úsměvem ST....a smíchologové to prý neléčí...
24.03.2019 - 14:20
M.A.Rek: byron: Děkuju. Když jsem byl malý kluk, míval jsem ho opakovaně při horečkách...
24.03.2019 - 14:11
byron: Hm...tohle je teda celkem hustý...:-).
ST
24.03.2019 - 00:25
M.A.Rek: valerie: Jé, to mne moc potěšilo. Jsem rád, že jste takoví přenašeči.
24.03.2019 - 00:17
M.A.Rek: René Vulkán: Asi trochu kape. Jinak bych to přeci nenapsal. Díky za pozastavení.
24.03.2019 - 00:06
René Vulkán: ještě že nekape na karbid vlastní
23.03.2019 - 23:50
valerie: Ani nevíš jak je mi ta báseň blízká, občas se na svého milého zlobím že vše převrátí ve smích, ale teď když to čtu jsem vlaSTně šťastná
1 ... 239|240|241|242|243|244|245|246|247 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku