M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.05.2019 - 15:33
M.A.Rek: Ringo: Díky. Vzorem mi byl kamarád. Ten jednou rukou objednává tři velké a jedno malé. To se mi ale nevešlo do verše.
(To já děkuju. :O)) |
02.05.2019 - 10:45
Ringo: Ano, u té druhé profese dochází dost casto k nechteným autoimputacím. Vsem truhlárum drzím palce, at prstíky neubývají. Muj bratranec je má pokud vím jeste vsechny.
(A díky moc za vzkaz.) |
01.05.2019 - 19:49
zenge: ST ;-))
|
01.05.2019 - 18:15
M.A.Rek: vavaoko: valerie: ttragelaf: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Všem Vám posílám snad čarodějné, snad ne čarodějnické, děkuju.
|
01.05.2019 - 08:12
matousekKkrejca: Hold všem ženám, všem čarodějnicím... ST
|
30.04.2019 - 22:25
Kajuta: Letí ST jak nimbus 2000 :)
|
30.04.2019 - 19:49
valerie: Vzpomínám,
byla jsem bosorka divá a bosky běhala travou a lesem... příŠTě to vložím, ale musím upozornit že na konci budu upálena |
30.04.2019 - 19:25
Lilith: Na ulici jsem dneska pár čarodějnic potkala... a tak si říkám... jejda, kam jsem schovala to starý koště? Je totiž na vesmírnej pohon a dokáže nastartovat jen v tento čarovný čas ;-)
Tobě ST... paráda! :-) |
30.04.2019 - 17:02
byron: Velmi povedené blahopřání...:-).
ST |
30.04.2019 - 15:30
Květka Š.: mé čarodějnické poděkování....teď volím eSTé...:-)
|
30.04.2019 - 11:45
vavaoko: Čarodějnice můžu..
ST |
30.04.2019 - 07:52
|
30.04.2019 - 03:16
Kapka: Čarodějkou kdybych byla
STalo by se, jak jsem snila - lidi aby zdraví měli zvířátka by netrpěli ten náš krásný svět láskou by si kvet |
28.04.2019 - 21:08
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
když nám ji nenutí, není tak ošklivá, není tak zlá, když nejde z kalašnikova. |
28.04.2019 - 21:01
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. To by mne ani ve snu nenapadlo. :O)
|
28.04.2019 - 20:59
M.A.Rek: valerie: Děkuji, Valerie. To, co jsem napsal, je postesk dvou zástupců dvou generací. Jistě s ním nebude souhlasit vetšina ze 146 milionů Rusů a těm 46 tisícům u nás se líbit nebude určitě. Ale jaký k nim mám vztah, a že je podobný vztahu mých prarodičů k Němcům nebo mnohých například Malťanů k Britům, to není má vina. Averze zde je a asi i zůstane, není však tak silná, abych se s chutí nezaposlouchal do Vysotského, Okudžavy, Bičevské a mnoha dalších jednotlivců. A máš pravdu, složité to je.
|
28.04.2019 - 20:11
|
28.04.2019 - 19:45
valerie: Dvakrát přišli pravda, jestli včas nevim, Plzeň osvobodili amíci, z ruštiny nevim nic, táta nevěšel vlaky, bojkotoval to a přesto byl miSTr svýho řemesla, je to složitý
|
28.04.2019 - 19:38
Lilith: Brrr.. ruštinu téda nemusím
ST* |
28.04.2019 - 17:41
M.A.Rek: byron: Děkuju.
|


