M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
10.05.2019 - 11:59
LadyUnknown: Masakr... úderný, provokativní, pravdivý... povedený.
10.05.2019 - 11:32
Ringo: S touto úchvatnou vizí se ti musí nádherne zít. ;-)

Zvukomalebností mne chytlo za srdce “Mamči mimča”.
10.05.2019 - 10:28
vavaoko: Třeba jo.
ST
09.05.2019 - 22:48
Kapka: ST
09.05.2019 - 22:38
Psavec: Hodnotím, ST.
09.05.2019 - 22:10
Milena: ST
09.05.2019 - 20:16
M.A.Rek: Lilith: byron: Děkuju, ale já to vlastně nepsal, to je dílko madam Smrti...
09.05.2019 - 20:14
Lilith: Až mne zamrazilo... napsals to opravdu působivě
ST
09.05.2019 - 20:11
byron: Život nám ukazuje mnoho svých stránek...a smrt je jednou z nich!
Působivě napsané...
ST
09.05.2019 - 20:05
M.A.Rek: Kajuta: Ringo: valerie: vavaoko: Woria: Děkuji Vám. I za ně. Je to příběh mé třetí sestřenky. První zemřela v sedmi na leukemii, druhá v devatenácti na motorku.

Toto dílko navazuje na to předchozí, i ony přicházejí...

Slibuji, že další příspěvek bude daleko optimističtější, byť též funerální.
09.05.2019 - 19:58
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. To nejsou jen vzpomínky, je to jiné, silnější. A skutečnější...
09.05.2019 - 19:35
Ringo: Otřesný zážitek...aspoň že není navíc ještě čerstvý...
09.05.2019 - 17:01
valerie: Husí kůži mám, tohle je silný téma, dnes vložím taky něco smutného a tobě ST
09.05.2019 - 15:46
Květka Š.: ST....vzpomínky jsou stálé
09.05.2019 - 13:45
Kajuta: ST..
09.05.2019 - 09:47
09.05.2019 - 00:02
Woria: ST
07.05.2019 - 19:57
M.A.Rek: Lilith: Děkuju i za Kuličku. :O)
07.05.2019 - 19:54
M.A.Rek: valerie: V tomto věku? JSI MLADÁ! A děkuju.
07.05.2019 - 19:52
M.A.Rek: valerie: Psavec: Lilith: byron: Děkuji Vám moc. Máte to taky?
1 ... 224|225|226|227|228|229|230|231|232 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku