M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
04.05.2019 - 19:25
Psavec: Marod dává ST.
04.05.2019 - 19:22
Psavec: ST.
04.05.2019 - 19:15
Ringo: Asi bychom se jako lidstvo měli víc zajímat o práci s prachovkou...

U tvého celkově pěkného dílka se mi obzvlášť líbí ta závěrečná část, kdy básnička nekončí ústupem, ale vynoří se akční pointa.
04.05.2019 - 16:19
ttragelaf: ST

to jsou asi takové tendence
svádivé

lehnout si pod pod teplou sprchu
a ležet
a ležet


voda teče
04.05.2019 - 15:25
xlps: MarnoST a marnoST snad není vše, co se zdá...:-)
04.05.2019 - 14:21
byron: Výborně napsané...rozhodně není zbytečné tě číst...:-).
ST
04.05.2019 - 10:37
Kajuta: Stojatá voda zahnívá..
Tož hurá na mlýny!

ST, pane :-)
04.05.2019 - 10:32
M.A.Rek: vavaoko: matousekKkrejca: Děkuju moc. Je trošku patetičtější, než jsem původně chtěl, ale sem to snad i patří.
04.05.2019 - 09:30
04.05.2019 - 06:54
matousekKkrejca: Milý pane, je to krásné a pravdivé - bohužel... ST***
03.05.2019 - 23:05
M.A.Rek: Kapka: Jo, jo, děkuju.
03.05.2019 - 20:02
Kapka: Fajn voní, řemesla i oni :-) ST
03.05.2019 - 16:37
M.A.Rek: matousekKkrejca: Jéé, děkuju. To asi dopíšu i tu kuchařku. :O)
03.05.2019 - 07:27
matousekKkrejca: ST*** - chuťoplavec nemá chybu - celé to nemá chybu
02.05.2019 - 22:26
M.A.Rek: byron: Lilith: Kajuta: Děkuju, někdy Vám snad navařím (snad to nebouchne).
02.05.2019 - 22:24
M.A.Rek: Ringo: To není impotencí mozku, to bys nezplodil tak pěkný překlep.
02.05.2019 - 20:28
Kajuta: Cook - nakuk - bomba :)

ST
02.05.2019 - 19:46
Lilith: Moc fajné :-)
ST
02.05.2019 - 17:08
byron: Tvá řemeslná dílka si nechám líbit.
Povedené...:-).
ST
02.05.2019 - 16:13
Ringo: Ještě se omlouvám za svůj impotentní mozek, který vyprodukoval autoimputaci. Na páté místo se vloudil nevhodný vokálek. (stydící se smajlík)
1 ... 227|228|229|230|231|232|233|234|235 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku