M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.04.2019 - 19:29
|
21.04.2019 - 14:06
|
21.04.2019 - 13:31
M.A.Rek: ttragelaf: Kapka: vavaoko: Děkuju, je to jen malé podobenství v odrazu stovek a stovek podobných nehod kdykoli a kdekoli. Podotýkám, že podobenství nebylo bráno cynicky a urážlivě vůči komukoli. Ach, ano, Děvět křížů, tam se dá alespon natankovat a najíst, a s trochou štěstí ani neuslyšet ruštinu. Však někde podél déjedničky - byl jsem tam, ač už nevím kde - je těch křížů daleko víc, jsou věnovány mrtvým dálnice, a je jich tam daleko víc než devět...
|
21.04.2019 - 10:42
Kapka: Může se STát, pokuď dobře dopadlo, můžu napsat že pobavilo :-)
|
21.04.2019 - 10:05
|
21.04.2019 - 09:50
vavaoko: Držím palec. A ST
|
20.04.2019 - 16:10
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám všem a přeji pěkné Velikonoce.
|
20.04.2019 - 16:08
M.A.Rek: J.F.Julián: Děkuju a těším se na Tvé.
|
20.04.2019 - 16:07
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Díky moc.
|
20.04.2019 - 10:56
|
19.04.2019 - 22:50
ttragelaf: ST*
|
19.04.2019 - 20:31
Lilith: Fajné
ST |
19.04.2019 - 20:27
Lilith: To se ti povedlo moc ;-)
ST |
19.04.2019 - 15:17
byron: Za toto dílko ti kouli rozhodně nedám...pouze ST...:-).
|
19.04.2019 - 15:03
Květka Š.: ST....krásné...
|
19.04.2019 - 10:59
vavaoko: ST
|
19.04.2019 - 09:35
Kajuta: ST :-))
|
18.04.2019 - 19:28
M.A.Rek: byron: Se ctí lze ustát oba živly, zaleží jen na tom kdo, kdy a který. A díky za komentář.
|
18.04.2019 - 19:24
M.A.Rek: René Vulkán: Díky i za námět. Cílil jsem na vykřičník, "pokár" bude jindy. A mám už rozpracovaný demižón.
|
18.04.2019 - 17:44
byron: Ano...Hugo i Nietzsche mají citát obdobný, pouze s menší slovní obměnou. Pokud to budeme brát z pohledu data narození obou pánů, Victor Hugo se narodil dříve...ponecháme mu tedy prvenství a druhému stříbrnou medaili za úpravu, kterou cituji raději...:-).
A naprosto ti rozumím. Rozběsněný živel...ať už kterýkoliv zde uvedený, je člověku tváří v tvář hrůzunahánějící. V tom případě se nabízí otázka, který z nich se nechá ustát se ctí, byť je to možná jeho poslední chvíle života:-). Díky za skvělou poezii, krásné citáty, jejichž autoři mne velmi ovlivňují, i za zajímavé náhledy. |


