M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
25.04.2019 - 19:24
Lilith: Moc pěkné...
Já bych to svoje a la Lil psaní pojmenovala: Lehunké nakukování do hlubin nekontrolovatelné duše s přihlédnutím ke konstantě neoděné troufalosti ;-))
Tobě jasan ST*
25.04.2019 - 17:11
byron: Obnažené pocity, odhalování sebe sama v literách...můžeš to nazývat striptýzem? Těžko říct. Já, se svým vztahem k poezii bych takový výraz nepoužil, však tvá poetická popisnost v básni k tomu lehce svádí. Každý podle svého...
ST
25.04.2019 - 12:55
Kajuta: tiché ST...
25.04.2019 - 10:29
vavaoko: Striptýz? Nevím. Odhalování duše? Určitě.
ST
25.04.2019 - 06:08
ttragelaf: ST *

"Zatímco tamtěm poskakují ohryzky
myslet musím na jablko
na velikost obav spíš
než na malost jistot..."
......................................Fr. Halas

"
Halas, subjektivistický romantik,
spiritualista, plný vnitřních hypochondrických
úzkostí, nejistoty a nevíry, vnitřně se ironicky
rozdírající..."
..................................Ladislav Štoll, 1950
(asi měl kurz psychologie)

citáty z ISBN 80-202-0919-1



... a co na to
literární kritika ?
o Františku Halasovi
24.04.2019 - 17:14
M.A.Rek: ttragelaf: Tara: Lilith: Květka Š.: Kajuta: byron: Děkuju všem, s přáním najít to své, sám stále hledaje.
24.04.2019 - 17:09
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
24.04.2019 - 15:27
Květka Š.: Ach...ST...
24.04.2019 - 15:20
Květka Š.: ST...i když tak trochu ouvej...
23.04.2019 - 20:26
Lilith: Každý chce to, co nemá a pak z toho blouzní ;-)
ST
23.04.2019 - 20:15
Lilith: M.A.Rek: Jasan... Píp ;-)
23.04.2019 - 20:06
Kajuta: M.A.Rek:

Asi jsme z těch samých mimozemských.. vajec. :)
23.04.2019 - 19:20
Tara: Hranic hledá STále každý z nás...
23.04.2019 - 19:01
Kajuta: Oblouzněné ST
23.04.2019 - 17:00
byron: Je to tak...jak na písku, tak na vodě...
ST
23.04.2019 - 16:49
ttragelaf: ...pozdě je honit karavany
23.04.2019 - 11:35
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju za pozastavení a "neodjetí od nehody". Na téma humoru, černého i barevného, a pokřižování či křižování jsou stohy knih. Z křižování bych si asi vybral tu na plachetnici proti větru. Pokřižování jako ochranný rituál ale nikomu neberu. Takový či podobný rituál máme snad všichni, a těm zdravým a živým z nás to i docela funguje. Jak málo z nás si ale takovou symboliku plně uvědomuje...
23.04.2019 - 10:36
Gándhí: humor pomáhá unéST lehčí i těžké kříže
pokřižování by mohlo pomoct unéST korektnější i černější humor ;)
21.04.2019 - 20:22
M.A.Rek: Kajuta: Lilith: Velikonoční děkuju. Máte oba úžasně podobnou reakci... Čím to je?
21.04.2019 - 20:11
Lilith: Ojojoj... ;-)
ST
1 ... 230|231|232|233|234|235|236|237|238 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku