M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2019 - 17:40
M.A.Rek: ttragelaf: Jo, to máš pravdu. Však taky, když je mi smutno kolik ruštiny kolem slyším, a začínám dostávat, ač nerad, vztek, pustím si třeba Vysotského, aby mne to přešlo. Děkuju.
28.04.2019 - 16:37
ttragelaf: ST

jazyk
okupantů
.. bezohledných oligarchů
fanatických IT pirátů
..
jazyk tolstého

složenicina
jazyk nabokova


jazyk zbohatlé ruské mládeže
jezdící po bulvárech v luxusníchn vozech
bavících se v barech a megadiskotékách

jazyk zbědovaných a povražděných generací
28.04.2019 - 13:53
byron: Jo jo, ruštinu jsem na základce taky ještě povinně bifloval. Sice už je to pryč, ale je to tak, jak dodáváš v komentáři!
ST
28.04.2019 - 12:05
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju. Taky bych rád na zachvátčiky zapomněl, leč ruské chudatýry vystřídali ruští bohatýři, a těch se už nezbavíme. A nejen malí politici, ale i velcí básníci jim opět lezou v řiť.
28.04.2019 - 11:52
vavaoko: Když jsem kdysi (v 68) viděl, jak se má učitelka ruštiny marně pokouší se domluvit s jejich vojáky, smál jsem se jako cvok. Oni jí prostě rozuměli stejně málo, jako já. A byli to důstojníci. Tulila se k nim jak stará děvka. Já jsem ty bukvy zapomněl. A rád.
Tobě ST
28.04.2019 - 10:40
M.A.Rek: Květka Š.: Odhalující děkuju.
27.04.2019 - 16:22
Květka Š.: ST...moc dobrý
27.04.2019 - 16:18
Květka Š.: **ST**
27.04.2019 - 12:11
Kapka: Au... ST... souhlas s předešlými komentíky.
27.04.2019 - 10:36
vavaoko: Fanatikem se může stát jen člověk.
Tobě ST
27.04.2019 - 07:18
Kajuta: je to síla...


ST
27.04.2019 - 00:06
M.A.Rek: Gándhí: valerie: Děkuji vám a těším se i na Vaše vystoupení. ;O)
26.04.2019 - 19:59
valerie: NaproSTo skvěle vyjádřeno, kdo zná básníka a čte jeho básně, ten opravdu nakoukne do nitra toho člověka, ano báseň je duševní striptýz
26.04.2019 - 19:57
valerie: ST nejen za ten zvrat v básni, ale i za to uvědomění si, že člověk neví dne ani minuty, ani vteřiny, během které je všechno jinak
26.04.2019 - 19:23
Lilith: ST a souhlas s kolegou byronem...
26.04.2019 - 17:50
byron: Tak...nikde a nikdo neví dne, ni hodiny...
ST
26.04.2019 - 13:49
ttragelaf: .... a také na Náměstí Nebeského klidu
kde
KOMUNISSTICKA strana masakrovala své obyvatele
26.04.2019 - 13:34
ttragelaf: stalo se to na Srí Lance
a bylo to hrozné

stalo se to při genocidě
Arménů Turky

stalo se to při katynskem masakru
který zorganizovali a provedli rusové

v Hirošimě Nagasaki

při zbabělému útoku na Pearl Harbour

stalo se to jednomu strejdovi bez domova
kteremu náckové, jen málo se myšlením lišící
od našich lékařů a lékařek, které jsem měl tu čest poznat,
od jejich prominentních synáčků a dcerek,

podpálili stan aby tam uhořel

chucpe všem takovým lidem
ať už to jsou Češi nebo dzihadiste

musel jsem to napsat
mrzí mě to

...... .... .... .... .... .... .... ....

ST
26.04.2019 - 12:18
Gándhí: Tož STrip každopádně, odhalí-li aspoň zblíčko z nitra básníkova... A když navrch vydráždí kapánek zamyšlení u ctěného publika, pak týz jakbysmet ;). Tahle - ač s otazníkem - je obojím bez otazníku ;).
26.04.2019 - 04:06
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám všem za nahlédnutí do odhalování (nepřejte si, jen to ne, opravdový striptýz) i za komentáře a vlastně i náměty. Lil, skvostná definice.
1 ... 229|230|231|232|233|234|235|236|237 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku