M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2019 - 17:40
M.A.Rek: ttragelaf: Jo, to máš pravdu. Však taky, když je mi smutno kolik ruštiny kolem slyším, a začínám dostávat, ač nerad, vztek, pustím si třeba Vysotského, aby mne to přešlo. Děkuju.
|
28.04.2019 - 16:37
ttragelaf: ST
jazyk okupantů .. bezohledných oligarchů fanatických IT pirátů .. jazyk tolstého složenicina jazyk nabokova jazyk zbohatlé ruské mládeže jezdící po bulvárech v luxusníchn vozech bavících se v barech a megadiskotékách jazyk zbědovaných a povražděných generací |
28.04.2019 - 13:53
byron: Jo jo, ruštinu jsem na základce taky ještě povinně bifloval. Sice už je to pryč, ale je to tak, jak dodáváš v komentáři!
ST |
28.04.2019 - 12:05
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju. Taky bych rád na zachvátčiky zapomněl, leč ruské chudatýry vystřídali ruští bohatýři, a těch se už nezbavíme. A nejen malí politici, ale i velcí básníci jim opět lezou v řiť.
|
28.04.2019 - 11:52
vavaoko: Když jsem kdysi (v 68) viděl, jak se má učitelka ruštiny marně pokouší se domluvit s jejich vojáky, smál jsem se jako cvok. Oni jí prostě rozuměli stejně málo, jako já. A byli to důstojníci. Tulila se k nim jak stará děvka. Já jsem ty bukvy zapomněl. A rád.
Tobě ST |
28.04.2019 - 10:40
M.A.Rek: Květka Š.: Odhalující děkuju.
|
27.04.2019 - 16:22
Květka Š.: ST...moc dobrý
|
27.04.2019 - 16:18
Květka Š.: **ST**
|
27.04.2019 - 12:11
Kapka: Au... ST... souhlas s předešlými komentíky.
|
27.04.2019 - 10:36
vavaoko: Fanatikem se může stát jen člověk.
Tobě ST |
27.04.2019 - 07:18
|
27.04.2019 - 00:06
M.A.Rek: Gándhí: valerie: Děkuji vám a těším se i na Vaše vystoupení. ;O)
|
26.04.2019 - 19:59
valerie: NaproSTo skvěle vyjádřeno, kdo zná básníka a čte jeho básně, ten opravdu nakoukne do nitra toho člověka, ano báseň je duševní striptýz
|
26.04.2019 - 19:57
valerie: ST nejen za ten zvrat v básni, ale i za to uvědomění si, že člověk neví dne ani minuty, ani vteřiny, během které je všechno jinak
|
26.04.2019 - 19:23
Lilith: ST a souhlas s kolegou byronem...
|
26.04.2019 - 17:50
byron: Tak...nikde a nikdo neví dne, ni hodiny...
ST |
26.04.2019 - 13:49
ttragelaf: .... a také na Náměstí Nebeského klidu
kde KOMUNISSTICKA strana masakrovala své obyvatele |
26.04.2019 - 13:34
ttragelaf: stalo se to na Srí Lance
a bylo to hrozné stalo se to při genocidě Arménů Turky stalo se to při katynskem masakru který zorganizovali a provedli rusové v Hirošimě Nagasaki při zbabělému útoku na Pearl Harbour stalo se to jednomu strejdovi bez domova kteremu náckové, jen málo se myšlením lišící od našich lékařů a lékařek, které jsem měl tu čest poznat, od jejich prominentních synáčků a dcerek, podpálili stan aby tam uhořel chucpe všem takovým lidem ať už to jsou Češi nebo dzihadiste musel jsem to napsat mrzí mě to ...... .... .... .... .... .... .... .... ST |
26.04.2019 - 12:18
Gándhí: Tož STrip každopádně, odhalí-li aspoň zblíčko z nitra básníkova... A když navrch vydráždí kapánek zamyšlení u ctěného publika, pak týz jakbysmet ;). Tahle - ač s otazníkem - je obojím bez otazníku ;).
|
26.04.2019 - 04:06
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám všem za nahlédnutí do odhalování (nepřejte si, jen to ne, opravdový striptýz) i za komentáře a vlastně i náměty. Lil, skvostná definice.
|


