M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
17.05.2019 - 08:06
ttragelaf: pálí
tak
upaluj

ST*
16.05.2019 - 22:28
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
16.05.2019 - 19:35
Psavec: Bezva, ST.
16.05.2019 - 09:30
M.A.Rek: ttragelaf: Je v každé, jen je víc latentní. Díky za nahlédnutí.
16.05.2019 - 04:00
ttragelaf: dříve byla
nevím jestli ještě někde je

ŽIVA

bohyně
15.05.2019 - 21:02
M.A.Rek: Ringo: Moravanka asi ne, to spíš BROLN nebo Krasavci z Ostrožské Nové Vsi... :O)
15.05.2019 - 20:56
Ringo: Moravanka by možná takovým básňodiziakem nebyla... ;-)
15.05.2019 - 20:20
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Děkuji Vám. Na tu hudbu to ani nešlo nenapsat. Vlastně se to psalo úplně samo, včetně toho živelného jména. Snad jsem se už někdy spálil... Nebo jsem to byla já? Nevím...
15.05.2019 - 20:16
Kajuta: Skvělé hutná hudba, výživné dílo :)

ST
15.05.2019 - 20:07
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
15.05.2019 - 19:45
Psavec: Bezva ST.
15.05.2019 - 19:24
byron: Je to živoucí...dílko s hudbou prolíná se v jasných konturách.
ST
15.05.2019 - 16:30
Lilith: Adrianova mjůzik je skvělá a tvoje dílko taky :-)
ST*
14.05.2019 - 21:47
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Jé, děkuju, vždy jsem potešen, je-li mnou kdo potěšen.
14.05.2019 - 16:54
Květka Š.: ...povedený...ST
14.05.2019 - 15:59
Kajuta: Dlouho jsem se tak nezasmál :)

ST
14.05.2019 - 14:59
M.A.Rek: raďo: Děkuju.
14.05.2019 - 09:54
raďo: ST pěkné
14.05.2019 - 09:21
M.A.Rek: vavaoko: valerie: Ringo: Lilith: byron: Díky Vám za nakouknutí do okna, zdá se, že je dobře umyté. Ringo, z nadhledu byla krásně vidět šlajsna, to je ten, jak říkají vodáci o vorové propusti, prostor mezi dvěma kozama. ;O)
13.05.2019 - 20:40
Ringo: Snad se někdy dozvím, co ta sousedka měla tak mimořádného... (doufající smajlík)
1 ... 221|222|223|224|225|226|227|228|229 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku