M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.05.2019 - 08:06
|
16.05.2019 - 22:28
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
16.05.2019 - 19:35
Psavec: Bezva, ST.
|
16.05.2019 - 09:30
M.A.Rek: ttragelaf: Je v každé, jen je víc latentní. Díky za nahlédnutí.
|
16.05.2019 - 04:00
|
15.05.2019 - 21:02
M.A.Rek: Ringo: Moravanka asi ne, to spíš BROLN nebo Krasavci z Ostrožské Nové Vsi... :O)
|
15.05.2019 - 20:56
Ringo: Moravanka by možná takovým básňodiziakem nebyla... ;-)
|
15.05.2019 - 20:20
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Děkuji Vám. Na tu hudbu to ani nešlo nenapsat. Vlastně se to psalo úplně samo, včetně toho živelného jména. Snad jsem se už někdy spálil... Nebo jsem to byla já? Nevím...
|
15.05.2019 - 20:16
|
15.05.2019 - 20:07
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
15.05.2019 - 19:45
Psavec: Bezva ST.
|
15.05.2019 - 19:24
byron: Je to živoucí...dílko s hudbou prolíná se v jasných konturách.
ST |
15.05.2019 - 16:30
Lilith: Adrianova mjůzik je skvělá a tvoje dílko taky :-)
ST* |
14.05.2019 - 21:47
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Jé, děkuju, vždy jsem potešen, je-li mnou kdo potěšen.
|
14.05.2019 - 16:54
Květka Š.: ...povedený...ST
|
14.05.2019 - 15:59
|
14.05.2019 - 14:59
M.A.Rek: raďo: Děkuju.
|
14.05.2019 - 09:54
raďo: ST pěkné
|
14.05.2019 - 09:21
M.A.Rek: vavaoko: valerie: Ringo: Lilith: byron: Díky Vám za nakouknutí do okna, zdá se, že je dobře umyté. Ringo, z nadhledu byla krásně vidět šlajsna, to je ten, jak říkají vodáci o vorové propusti, prostor mezi dvěma kozama. ;O)
|
13.05.2019 - 20:40
Ringo: Snad se někdy dozvím, co ta sousedka měla tak mimořádného... (doufající smajlík)
|


