M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.05.2019 - 12:30
valerie: Nemůžeš? Asi tě vysává upír...ST
|
19.05.2019 - 21:11
M.A.Rek: Kajuta: Lilith: Díky Vám za podporu.
|
19.05.2019 - 19:37
Lilith: ST
|
19.05.2019 - 14:33
|
19.05.2019 - 13:37
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
19.05.2019 - 13:35
Květka Š.: ST...
|
19.05.2019 - 13:31
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: Kapka: byron: Díky Vám všem za podporu. Byrone, opravdu nemůžu, zlatá žíla je sviňa.
|
19.05.2019 - 13:16
|
19.05.2019 - 10:17
vavaoko: ST
|
19.05.2019 - 08:07
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
19.05.2019 - 06:38
Kapka: ST
|
19.05.2019 - 05:31
ttragelaf: dosaďte:
amnestie václava klause litviněnko hitler je gentleman miloše zemana (konkrétní nebývá, pravda, oblíbené) ST |
19.05.2019 - 02:30
Ringo: Přížerníci se mi líbí... tedy jako slovo...
|
18.05.2019 - 22:25
Psavec: ST.
|
17.05.2019 - 22:42
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: Lilith: Kajuta: byron: Děkuji Vám všem za souznění.
|
17.05.2019 - 21:46
Kajuta: ST...
|
17.05.2019 - 19:04
Lilith: ST snad nepálí ;-)
|
17.05.2019 - 17:01
byron: Dle mého názoru se zadařilo...:-).
ST |
17.05.2019 - 09:31
vavaoko: ST
|
17.05.2019 - 09:07
Ringo: Tvoje dílko je to, cemu se v hudbe lidove ríká vypalovacka. ;-)
|


