M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
24.05.2019 - 21:16
Woria: Plynule se poddat běhu světa...? ;) St
24.05.2019 - 19:36
Kajuta: ST ;-)
24.05.2019 - 17:18
byron: Plynule ze mne vyplynulo ST...
Pokud dojdeš nějakému uspokojivému zjištění, doufám, že se podělíš...jsem na tom obdobně:-).
24.05.2019 - 15:25
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Kapka: Díky Vám za pozastavení (se).
24.05.2019 - 15:24
M.A.Rek: ttragelaf: Ano, tou definicí jsi uhodil hlavičkou o hřebíček, to ano, ale stejně mne to vrtá šíšou, kde je ta hranice? Kde ještě regulovat řeky, myšlenky, cokoli, a kde už ne? Kam až zajít? Ta definice je dvousečná. i my zde přece mermomocí něco řešíme. Podvědomě cítím, že je ta věta v pořádku, ale...
24.05.2019 - 15:22
24.05.2019 - 09:46
Ringo: Tvoje dílko se dobre cte, tak nejak pekne plyne... ;-)
24.05.2019 - 06:44
Kapka: ST, líbí.
24.05.2019 - 06:01
ttragelaf: ... že věci se řeší samy
všude tam
kde mermomocí
něco řešíme

ať my sami
nebo každý sám
24.05.2019 - 01:05
M.A.Rek: Psavec: valerie: Děkuju moc.
23.05.2019 - 18:02
valerie: hm, tak to je velice k zamyšlení, a taky sama sobě stínem být můžu, však naděje ta umírá poslední ST
23.05.2019 - 17:35
Psavec: Zasloužíš si ST.
23.05.2019 - 11:51
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Lilith: byron: Děkuju.
22.05.2019 - 16:58
byron: Není světla, když umbra pohltí tvůj zrak...
ST
22.05.2019 - 15:46
Lilith: Stínové ST
22.05.2019 - 15:05
22.05.2019 - 14:54
Květka Š.: ST....a musím si to založit...
22.05.2019 - 11:17
Kajuta: vystínované ST...
22.05.2019 - 11:05
M.A.Rek: ttragelaf: Však Praha není Středomoří. Zatím... Klimaticky a populačně třeba brzy bude.
22.05.2019 - 10:58
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: J.F.Julián: Díky Vám všem za trochu nasvícení. Ringo, kdož je tak sebestředným či osvíceným, aby netrpěl tím? Díky :O)
1 ... 218|219|220|221|222|223|224|225|226 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku