M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
11.05.2019 - 20:18
ttragelaf: ST

můj vzlet pak je vyzbrojen peruťmi Buffona
jdu s Lucretiem vpřed s pochodní Newtona
přes azurový pás
jež obklopuje zemi
život zřím
s tajnými zdroji všemi
a v slapech éteru světy se valící
kometu
její chvost jiskřící
hvězdy jejich vzdálenost
tvary a duhy
a snimi cestuji
nekonečnými kruhy

André Chénier
přel. Jiří Koůpek
11.05.2019 - 19:22
Psavec: Vesmírné ST.
11.05.2019 - 17:41
Lilith: ParádnoST a závěr skvělÓzní ;-)
ST
11.05.2019 - 16:36
Ringo: Pochvalný komentář ti tu nechám,
jsi teď šťastný jako blecha?
11.05.2019 - 15:55
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
11.05.2019 - 15:05
Květka Š.: ST...a ten květ od tam ať aspoň příjemně zavoní
11.05.2019 - 14:48
11.05.2019 - 11:04
byron: Skvěle...tvé dílko se ke mě přisálo jak veš...velmi silně!!
ST
11.05.2019 - 09:48
Kajuta: Pro mě skvělá záležitost...
plazma, pulzy...spektrum.. skvělý hvězdný koktejl

ST
10.05.2019 - 21:21
M.A.Rek: René Vulkán: Díky. Naštvat se za dobrou radu? Tak blbý snad nejsu. Stačí samouk amatér. Budu rád za další rady.
10.05.2019 - 21:13
René Vulkán: jo, lepší
a jsem rád, že ses nenaštval a reagoval konstruktivně
10.05.2019 - 21:01
M.A.Rek: René Vulkán: Díky, to se mi moc líbí. Díky i za věnovaný čas. Konkrétní připomínky mi tu občas chybí. Bez takových můžeme těžko co zlepšovat.
Co třeba takto:

Až do země mne uloží,
až mne pod drn zahrabou,
kde oči mám dvě studánky
najdeš s vodou studenou.

a

milenci přikradou se líbat...

Vám všem budu rád za takové komentáře.
10.05.2019 - 20:10
René Vulkán: Říkám si, jestli tyhle verše nevylepšit rytmicky:

Až do země mne dají,
až mne zahrabou,
kde oči mám dvě studánky

milenci se přijdou líbat,

Následující verše jsou rytmicky naopak povedené, jde o perfektní Jamb:

kde paže v hlíně budou tlít,

kde v hrudi srdce bude hnít.
10.05.2019 - 19:51
M.A.Rek: Lilith: Psavec: Díky moc. ;O)
10.05.2019 - 19:16
Psavec: Zasloužené ST.
10.05.2019 - 18:25
Lilith: To je úžasný :-)
ST*
10.05.2019 - 18:08
M.A.Rek: Ringo: vavaoko: Kajuta: byron: Díky moc a někdy se přijďte posadit či zasnít. Ringo, je to tak, žije. A i mne mimča chytají za srdce, mamči ale taky. Zvláště ty zvukomalebné. ;O)
10.05.2019 - 18:05
M.A.Rek: Kapka: LadyUnknown: Psavec: Milena: Díky moc. Pravdivý bohužel ano.
10.05.2019 - 17:19
byron: No jasně básníku. Vždyť je to tak...i my jsme Zemí, jen se k ní neumíme chovat. Proto je lepší pochovat:-).
ST
10.05.2019 - 12:20
Kajuta: ST do kroniky :)
1 ... 223|224|225|226|227|228|229|230|231 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku