M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
13.05.2019 - 20:03
Lilith: No paráda blyštivá ;-)
ST
13.05.2019 - 17:59
valerie: rozhodně mě ta básnička pobavila a moc se mi líbí styl jakým jsi ji napsal a okno může bejt klidně špinavý nebo čiSTý to je fuk, důležitý je jak se skrze něj umíme koukat :-)
13.05.2019 - 17:10
byron: Jo...není okno, jako okno. Líbí se mi ten výhled na paní, co je ale má...:-)).
ST
13.05.2019 - 16:09
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
13.05.2019 - 16:07
Květka Š.: máš mé eSTé...
13.05.2019 - 11:38
13.05.2019 - 10:26
M.A.Rek: ttragelaf: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Velké děkuju Vám všem za shovívavost a čas věnovaný mým pokusům. Díky i za odkaz na Ebeny. Ač jsem si myslel, že je dobře znám, jejich Šestašedesátka mi nějak unikla.
12.05.2019 - 22:26
Psavec: Chválím, ST.
12.05.2019 - 22:02
ttragelaf: mně se líbí ty poslední dva překlady
ST
12.05.2019 - 21:04
M.A.Rek: TetaKazi: Děkuju.
12.05.2019 - 19:47
TetaKazi: Mrazivý.. ST
12.05.2019 - 19:08
Lilith: ST a palec nahoru ;-)
12.05.2019 - 19:03
Kajuta: Pěkné obutí se do toho! :)

ST
12.05.2019 - 15:42
Ringo: Já ke komentáři byrona jen dodám, že tento sonet zhudebnili Ebeni a Katapult. Trubka tyto kousky nabízí.
12.05.2019 - 14:28
byron: K tomu není co dodat!
Zasloužené ST.
12.05.2019 - 13:13
ttragelaf: poslání je volba - ne každá a ne všechno
úděl nemá jinou možnost
12.05.2019 - 11:38
Kapka: Pěkně povedené, ST*
12.05.2019 - 10:44
M.A.Rek: ttragelaf: Ringo: Psavec: Lilith: Kajuta: byron: Děkuji Vám všem za pozastavení se u mého všivého dílka. Je to můj první sonet.
12.05.2019 - 10:41
M.A.Rek: Květka Š.: ttragelaf: Díky Vám za pozastavení. Můžete i chvíli posedět a k růži či mariánce přivonět...
11.05.2019 - 20:27
ttragelaf: tomu se říká

zásluha

ST
1 ... 222|223|224|225|226|227|228|229|230 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku