M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
27.05.2019 - 18:01
René Vulkán: jo, jo, zvony, noc kostelů, kostely jako takové ... to je moje
27.05.2019 - 17:15
byron: Atmosféru umíš přenést...
ST
27.05.2019 - 15:40
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju. Nebyly ale s hvězdičkou, jen s mašličkou. :O)
27.05.2019 - 12:31
Gándhí: kosatkové ST
krteček a kalhotky s hvězdičkou ;)
27.05.2019 - 12:28
Kapka: Pěkné, ST
27.05.2019 - 12:00
M.A.Rek: zenge: Ringo: Květka Š.: Kajuta: byron: Díky Vám všem za pozastavení se u kalhotek a Ringovi zvlášť za skvělý komentář. Jen tak mimochodem, ty kalhotky nejsou vymyšlené, skutečně v trávě ležely, a shodou okolností na stejném místě, kde jsem před nedávnem "potkal" dámskou lodičku. I o té už je zde příspěvek, ale "náklad" je naštěstí vymyšlený (https://www.libres.cz/dilo/147893-lodicka/).
27.05.2019 - 11:45
Ringo: Já tady vsem vyzvoním, ze se mi tvoje dílko líbilo.
27.05.2019 - 11:16
M.A.Rek: valerie: To mne moc potěšilo, děkuju a nech plynout.
27.05.2019 - 08:40
valerie: No tak to je nádherný ano nebudeme se zbytečně ničit přemýšlením, to jsem dnes potřebovala číST a zakládam si to. Ať všechno plyne jak plynout má...jako voda, jako moře a žádné zbytečné hoře. Úžasná báseň
26.05.2019 - 23:13
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
26.05.2019 - 19:46
Ringo: Mám vztek na ty lidský zmetky,
co do škarpy házej petky,
pokud jde však o kalhotky,
zde zůstávám celkem krotký.

Ač není znám prádla původ
v nízké trávě blízko žita,
možná měla žena důvod,
či byla jen roztržitá.

Fantazie (především mužská) natanguje tímto nálezem „plnou nádrž“. ;-)
26.05.2019 - 19:24
Psavec: Líbí, ST.
26.05.2019 - 17:36
Květka Š.: ST...za ty tři niti...:-)
26.05.2019 - 17:10
Kajuta: padáčkové ST :)
26.05.2019 - 15:08
byron: Někdy se u cesty dají najít všelijaké roztodivnosti...:-).
ST
26.05.2019 - 09:23
zenge: třinitibezřiti ;-) st
25.05.2019 - 20:50
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuji, to mne těší.
25.05.2019 - 20:09
M.A.Rek: Květka Š.: Lilith: Woria: Kajuta: byron: Díky vám za pozastavení se. Byrone, mnohé je v odpovědi ttragelafovi. Worio, možná jsi uhodila hlavičkou o hřebíček proč s tou větou souhlasím a přitom mne dráždí. Pokud se "jen" "poddáme" běhu světa, k čemu tu pak jsme?
25.05.2019 - 18:32
Lilith: Ať k tobě ST* plyne, jak plynout má ;-)
25.05.2019 - 16:10
Květka Š.: pěkný...st...
1 ... 217|218|219|220|221|222|223|224|225 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku