M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
17.10.2019 - 16:21
Ringo: Na lavičce v jednom parku,
kvůli rýmu Karlák v Praze,
tiše říká smutná slečna:
Skončeme to raděj, Marku,
byla bych ti nebezpečná,
jsem citový kamikaze.
A taky mám srdeční nedomykavost.

Hoch se pak rozvzlykal dost…
16.10.2019 - 22:43
René Vulkán: malebna, romanticka
16.10.2019 - 19:50
M.A.Rek: Květka Š.: Gándhí: Emma Wallace: Psavec: Děkuju za přicvrnknutí. :O)
16.10.2019 - 16:20
Květka Š.: (:-)...ST...
16.10.2019 - 14:06
Gándhí: cvrnknu ST ;)
16.10.2019 - 12:11
Ringo: Kdo mi sajrajt rosolnatý
nechá blízko nad obocím,
po tom velmi vztekle skocím
a useknu mu kosou hnáty!
16.10.2019 - 09:53
M.A.Rek: Ringo:
Nebyla to ropuška, jak Ringo říká,
tu ucvrnknout, tak všude stříká
a místo žbluňk udělala by plesk,
Ringovi na čele zbyl by jenom lesk...

...z toho rezblemclého rosolnatého sajrajtu.
15.10.2019 - 22:46
Emma Wallace: ST
;-)
15.10.2019 - 22:20
Psavec: Máš za ST.
15.10.2019 - 21:54
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Lilith: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky za pozastavení. No právě, líbí se mi tu, proto se budu chtít vrátit.
15.10.2019 - 21:52
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: vavaoko: Díky Vám všem za návštěvu a nezmokněte!
15.10.2019 - 21:14
Lilith: cink
ST
15.10.2019 - 19:53
Kajuta: cink..

ST
15.10.2019 - 19:32
15.10.2019 - 18:47
Ringo: uvěřit ti dá mi fušku,
nešlo spíše o ropušku?
15.10.2019 - 17:16
byron: Tak alespoň doufej, že se ti splní přání...:-).
ST
15.10.2019 - 17:00
Elisabeth.S: Také to tak dělám, když se mi míSTo líbí;-)
13.10.2019 - 15:58
Květka Š.: :-)...ST...
12.10.2019 - 21:58
Elisabeth.S: Na lžích STojí téměř vše, bohužel!
12.10.2019 - 18:37
Lilith: Co na to říct... nesnáším lži, jakékoliv
ST
1 ... 161|162|163|164|165|166|167|168|169 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku