M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.10.2019 - 16:21
Ringo: Na lavičce v jednom parku,
kvůli rýmu Karlák v Praze, tiše říká smutná slečna: Skončeme to raděj, Marku, byla bych ti nebezpečná, jsem citový kamikaze. A taky mám srdeční nedomykavost. Hoch se pak rozvzlykal dost… |
16.10.2019 - 22:43
René Vulkán: malebna, romanticka
|
16.10.2019 - 19:50
M.A.Rek: Květka Š.: Gándhí: Emma Wallace: Psavec: Děkuju za přicvrnknutí. :O)
|
16.10.2019 - 16:20
Květka Š.: (:-)...ST...
|
16.10.2019 - 14:06
Gándhí: cvrnknu ST ;)
|
16.10.2019 - 12:11
Ringo: Kdo mi sajrajt rosolnatý
nechá blízko nad obocím, po tom velmi vztekle skocím a useknu mu kosou hnáty! |
16.10.2019 - 09:53
M.A.Rek: Ringo:
Nebyla to ropuška, jak Ringo říká, tu ucvrnknout, tak všude stříká a místo žbluňk udělala by plesk, Ringovi na čele zbyl by jenom lesk... ...z toho rezblemclého rosolnatého sajrajtu. |
15.10.2019 - 22:46
Emma Wallace: ST
;-) |
15.10.2019 - 22:20
Psavec: Máš za ST.
|
15.10.2019 - 21:54
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Lilith: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky za pozastavení. No právě, líbí se mi tu, proto se budu chtít vrátit.
|
15.10.2019 - 21:52
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: vavaoko: Díky Vám všem za návštěvu a nezmokněte!
|
15.10.2019 - 21:14
Lilith: cink
ST |
15.10.2019 - 19:53
|
15.10.2019 - 19:32
vavaoko: ST
|
15.10.2019 - 18:47
Ringo: uvěřit ti dá mi fušku,
nešlo spíše o ropušku? |
15.10.2019 - 17:16
byron: Tak alespoň doufej, že se ti splní přání...:-).
ST |
15.10.2019 - 17:00
Elisabeth.S: Také to tak dělám, když se mi míSTo líbí;-)
|
13.10.2019 - 15:58
Květka Š.: :-)...ST...
|
12.10.2019 - 21:58
Elisabeth.S: Na lžích STojí téměř vše, bohužel!
|
12.10.2019 - 18:37
Lilith: Co na to říct... nesnáším lži, jakékoliv
ST |


