M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.10.2019 - 17:18
byron: Jde o to, kde jsi nakupoval...jestli ti neprodávali nějakej aušus...:-).
ST |
22.10.2019 - 15:05
Gándhí: to je nějaké orientální bojové umění z předměSTí Libiny?
|
22.10.2019 - 12:07
Kajuta: ST :)
|
22.10.2019 - 10:22
matousekKkrejca: ST*** :)
|
22.10.2019 - 09:31
Ringo: Tak se tedy prinutím
napsat o svém kynutí. Je to jásné, nejen zdá se, ono skoro nekoná se, mám objem stálý u libida, vsak hrozne malý, bída bída... |
22.10.2019 - 08:34
René Vulkán: recept převezmu
|
22.10.2019 - 07:08
Kapka: :-) pobavilo
je čas změnit objem STravy prý libeček je snad zdravý pomoc v nesnázi horší když se ztrácí smysl pro legraci ten ti neschází :-) |
22.10.2019 - 01:36
M.A.Rek: Ringo:
Ani libový, na to hmotnosti moc mám, ani libidový, na to hmotnosti moc málo mám. Ale Ringo, o svém libidu něco prozraď nám, kolikpak tunama libida kyneš sám? ;O) |
22.10.2019 - 00:50
Ringo: Pokud vím, tak měli stejné problémy s Libidem i Labuda a Libíček.
Marku, hlavně aby se z tebe nestal lib(id)ový frajerJestli teda už není pozdě... |
21.10.2019 - 21:12
M.A.Rek: TetaKazi:
Děkuju, bylo mi potěšením, Slunce to není, ale snad i plynové lampa dobře zasvítila. |
21.10.2019 - 21:02
M.A.Rek: Stolenheart: Děkuju ;O)
|
21.10.2019 - 21:01
TetaKazi: Snad podzim byl, s tátou večerní Prahou jsem se toulala, ale lampáře jsem neviděla. Ráda jsem ho potkala tady na modrých STránkách.. Moc krásný obrázek :)
|
21.10.2019 - 20:59
Stolenheart: Za ten vtip a za zajímavě podanej verš :)
|
21.10.2019 - 18:00
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Děkuju, však už prý na advent ve staré Praze lampářské řemeslo oprášili (https://www.ppas.cz/aktuality-tiskove-zpravy/nasi-lampari-rozsv
ecuji-v-adventu-nejen-karluv-most). A s dotacemi opatrně, aby si je nějaká straka zase neuložila do hnízda... ;O) |
21.10.2019 - 17:54
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Však už před časem jsem sliboval, že Lampáře bych rád zpracoval...
|
21.10.2019 - 17:53
M.A.Rek: Lilith: byron: Děkuju za milé zatoulání. Svítí?
|
21.10.2019 - 07:41
Tichy_vulkan: skvělé dílko dobrý tip na dotaci, pro oživení povolání lampářů. :-)
ST |
20.10.2019 - 23:28
Gándhí: jůů, ta je vzpomínkotvorná... lampárna z Hurvínka, STínadla v Třebíči (i Foglar v nich prý zažil dežaví, dnes bohuželčidík již čtvrť spořádaná, otevřená)...
|
20.10.2019 - 19:50
|
20.10.2019 - 17:43
Lilith: Taky ti přidám jedno zatoulané ST*
|


