M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
22.10.2019 - 17:18
byron: Jde o to, kde jsi nakupoval...jestli ti neprodávali nějakej aušus...:-).
ST
22.10.2019 - 15:05
Gándhí: to je nějaké orientální bojové umění z předměSTí Libiny?
22.10.2019 - 12:07
Kajuta: ST :)
22.10.2019 - 10:22
matousekKkrejca: ST*** :)
22.10.2019 - 09:31
Ringo: Tak se tedy prinutím
napsat o svém kynutí.

Je to jásné, nejen zdá se,
ono skoro nekoná se,
mám objem stálý u libida,
vsak hrozne malý, bída bída...
22.10.2019 - 08:34
René Vulkán: recept převezmu
22.10.2019 - 07:08
Kapka: :-) pobavilo
je čas změnit objem STravy
prý libeček je snad zdravý
pomoc v nesnázi
horší když se ztrácí
smysl pro legraci
ten ti neschází :-)
22.10.2019 - 01:36
M.A.Rek: Ringo:
Ani libový,
na to hmotnosti moc mám,
ani libidový,
na to hmotnosti moc málo mám.
Ale Ringo,
o svém libidu něco prozraď nám,
kolikpak
tunama libida kyneš sám? ;O)
22.10.2019 - 00:50
Ringo: Pokud vím, tak měli stejné problémy s Libidem i Labuda a Libíček.

Marku, hlavně aby se z tebe nestal lib(id)ový frajerJestli teda už není pozdě...
21.10.2019 - 21:12
M.A.Rek: TetaKazi:
Děkuju, bylo mi potěšením,
Slunce to není, ale snad i plynové lampa dobře zasvítila.
21.10.2019 - 21:02
M.A.Rek: Stolenheart: Děkuju ;O)
21.10.2019 - 21:01
TetaKazi: Snad podzim byl, s tátou večerní Prahou jsem se toulala, ale lampáře jsem neviděla. Ráda jsem ho potkala tady na modrých STránkách.. Moc krásný obrázek :)
21.10.2019 - 20:59
Stolenheart: Za ten vtip a za zajímavě podanej verš :)
21.10.2019 - 18:00
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Děkuju, však už prý na advent ve staré Praze lampářské řemeslo oprášili (https://www.ppas.cz/aktuality-tiskove-zpravy/nasi-lampari-rozsv
ecuji-v-adventu-nejen-karluv-most). A s dotacemi opatrně, aby si je nějaká straka zase neuložila do hnízda... ;O)
21.10.2019 - 17:54
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Však už před časem jsem sliboval, že Lampáře bych rád zpracoval...
21.10.2019 - 17:53
M.A.Rek: Lilith: byron: Děkuju za milé zatoulání. Svítí?
21.10.2019 - 07:41
Tichy_vulkan: skvělé dílko dobrý tip na dotaci, pro oživení povolání lampářů. :-)
ST
20.10.2019 - 23:28
Gándhí: jůů, ta je vzpomínkotvorná... lampárna z Hurvínka, STínadla v Třebíči (i Foglar v nich prý zažil dežaví, dnes bohuželčidík již čtvrť spořádaná, otevřená)...
20.10.2019 - 19:50
Kajuta: Wow :-)

ST
20.10.2019 - 17:43
Lilith: Taky ti přidám jedno zatoulané ST*
1 ... 159|160|161|162|163|164|165|166|167 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku