M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.10.2019 - 23:01
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky za Vaše slovíčka.
|
04.10.2019 - 21:38
Elisabeth.S: Poetické ST!
|
04.10.2019 - 21:13
Elisabeth.S: Ty moc slov v sobě máš
a ku potěšení používáš;-)ST! |
04.10.2019 - 21:02
Elisabeth.S: Na ramenou vah...odvaha žít...převáží, než STrach;-)
|
04.10.2019 - 20:21
Lilith: Mohu jen špitnout ST*
|
04.10.2019 - 20:00
Kajuta: Ramenovážné ST...
|
04.10.2019 - 13:54
Psavec: Mlčenlivé ST.
|
04.10.2019 - 08:08
Kapka: Bez řečí ST
|
03.10.2019 - 19:55
Kajuta: ST..
|
03.10.2019 - 19:34
Lilith: Mlčím ST ;-)
|
03.10.2019 - 17:37
byron: Chce to správná slova do správných úst...
ST |
03.10.2019 - 16:57
Ringo: Myslím si, Marku, že jsi k sobě až příliš sebekritický... ;-)
|
03.10.2019 - 13:16
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju, že mi také chodíte za Ezií. :O)
|
03.10.2019 - 13:13
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju :O)
|
03.10.2019 - 13:12
M.A.Rek: LadyUnknown: Květka Š.: Děkuju za nahlédnutí. Bylo to jako do zrcadla? ;O)
|
03.10.2019 - 00:27
Psavec: Je za ST.
|
02.10.2019 - 20:06
Kajuta: ST..
|
02.10.2019 - 20:02
Lilith: mám jen ST*
|
02.10.2019 - 19:02
Kapka: ZůSTává...
|
02.10.2019 - 18:40
Ringo: V jiný den by mne to nejspíš vůbec nenapadlo, ale dnes mi můj mozek ohlásil, že se začátek strof shoduje s názvem jedné Kájovy písničky.
|


